Monitor AOC AG322QC4 – FreeSync 2 i HDR na pokładzie

Monitor AOC AG322QC4

Na polskim rynku pojawił się w sprzedaży monitor firmy AOC. Producent oznaczył produkt symbolem AG322QC4. Monitor posiada ekran o przekątnej 31,5-cala i wyświetla obraz w rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Ponadto monitor wykorzystuje technikę FreeSync 2 i jest zgodny ze standardem HDR. Monitor jest skierowany głównie do graczy, ale znajdzie zastosowanie również u osób, które lubią duże ekrany.

Monitor BenQ EX3203R – nowość w ofercie z FreeSync 2

Monitor BenQ EX3203R

W ofercie firmy BenQ pojawił się nowy monitor oznaczony symbolem EX3203R, który został wyposażony przez producenta w technikę FreeSync 2. Monitor posiada również kompatybilność z materiałami HDR. EX3203R dysponuje matrycą o przekątnej 31,5-cala i wyświetla obraz w rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Wśród rozwiązań znajdziemy wiele innych rozwiązań.

Dysk SSD Kingston Digital UV500 – nowość w ofercie

Dysk SSD Kingston Digital UV500

Firma Kingston wprowadziła do sprzedaży nową rodzinę dysków SSD. Producent oznaczył ją symbolem UV500. Firma Kingston chcąc wyjść naprzeciw wymaganiom rynkowym udostępniła UV500 w kilku obudowach. Dyski UV500 wykorzystują układ pamięci NAND 3D. Ponadto rozwiązanie od firmy Kingston pozwala również na szyfrowanie danych.

Smartfon Samsung Galaxy J2 Pro – brak połączenia z Internetem

Smartfon Samsung Galaxy J2 Pro

Katalog produktów firmy Samsung powiększył się o kolejny smartfon. Tym razem gigant zaprezentował model oznaczony symbolem Galaxy J2 Pro. Smartfon nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym, gdyby nie fakt, że brakuje w nim możliwości połączenia z Internetem. Samsung Galaxy J2 Pro jest zaliczany do niższej półki o czym świadczy cena.

Słuchawki Cooler Master MasterPulse MH750 – propozycja dla graczy

Słuchawki Cooler Master MasterPulse MH750

Firma Cooler Master rozszerzyła swoją ofertę o słuchawki MasterPulse MH750. Wśród rozwiązań znajdziemy podświetlenie RGB oraz system dźwiękowy Virtual 7.1. Słuchawki posiadają również wbudowaną kartę dźwiękowa, co przekłada się na jeszcze lepszej jakości dźwięk. Wyższa jakość z kolei pozwala na usłyszenie odgłosów, które bardzo często decydują o szali zwycięstwa.