Hykker Hello 11.6 – laptop z obracanym ekranem

Hykker Hello 11.6

Sklepy Biedronka oferują laptopy marki Hykker Hello 11.6. Nowy model jest zaliczany do laptopów budżetowych. Wśród wyposażenia znajdziemy matrycę o przekątnej 11.6-cala, który wyświetla obraz w o rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Sercem całej konstrukcji jest procesor Intel Atom x5 Z8350 z czterema rdzeniami po 1,92 GHz każdy.

Klawiatura Logitech K600 z przeznaczeniem do Smart TV

Klawiatura Logitech K600

Niebawem w sprzedaży pojawi się nowa klawiatura firmy Logitech. Szwajcarski producent oznaczył nowy model symbolem K600. Głównym przeznaczeniem klawiatury są systemy Smart TV, ale nie tylko. Logitech K600 sprawdzi się również w połączeniu ze smartfonem oraz tradycyjnym komputerem. Klawiatura pojawi się w sprzedaży pod koniec bieżącego miesiąca.

Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 2080 TI X2 OC

Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 2080 TI X2 OC

Na rynku pojawiają się pierwsze konstrukcje kart graficznych zaprezentowanych przez Nvidię w sierpniu. Marka Inno3D zaprezentowała swój projekt GeForce RTX 2080 TI X2 OC. Producent zastosował w nowej karcie ciekawe rozwiązanie, które sprawia, że chłodzenie jest jeszcze wydajniejsze. Mowa tutaj o komorze parowej. Co Wy na to?

Klawiatura Zalman ZM-K600S – membrana z N-Key Rollover

Klawiatura Zalman ZM-K600S

Najpopularniejszym rozwiązaniem w przypadku klawiatur wśród graczy są klawiatury mechaniczne. Szybkość działania jest najważniejsza. Można się jednak zastanawiać czy dobrze zaprojektowane klawiatury membranowe mogą z nimi konkurować. Firma Zalman wprowadziła do swojej oferty klawiaturę membranową oznaczoną symbolem ZM-K600S. Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?

Monitor Philips 328P6VUBPREB – specyfikacja techniczna

Monitor Philips 328P6VUBPREB

Oferta firmy Philips powiększyła się o kolejny monitor. Producent oznaczył go symbolem 328P6VUBPREB. Monitor skierowany do profesjonalistów. Nowy model bardzo dobrze sprawdzi się do obróbki grafiki i pracy z aplikacjami typu CAD. Ponadto Philips 328P6VUBPREB dysponuje rozdzielczością 4K i jest zgodny ze standardem HDR.