Tim Cook z Apple przekonuje do nauki programowania

Tim Cook z Apple

Obecnego SEO firmy Apple kojarzy z pewnością każdy kto chociaż trochę interesuje się nowymi technologiami. SEO Tim Cook twierdzi, że w każdej szkole powinna pojawić się nauka programowania. Uznał nawet, że nauka programowania jest ważniejsza od nauki języka angielskiego. Dlaczego taki światopogląd nie dziwi? Czytaj dalej.

Smartfon ZTE Blade V8 Lite - premium w dobrej cenie

Smartfon ZTE Blade V8 Lite

W sprzedaży pojawił się kolejny smartfon firmy ZTE. Producent oznaczył go symbolem Blade V8 Lite. Smartfon zaliczany jest do segmentu premium. Blade V8 Lite powinien zainteresować potencjalnych użytkowników ze względu na swoją cenę. Ponadto na pokładzie znajdziemy czytnik linii papilarnych czy też 5-calowy ekran o rozdzielczości HD.

Mysz dla graczy Genesis Krypton 800

Mysz dla graczy Genesis Krypton 800

W ofercie firmy Genesis pojawiła się nowa mysz skierowana do graczy. Gryzoń otrzymał symbol Krypton 800. Na pokładzie znajdziemy czujnik optyczny PMW3330. Genesis Krypton 800 oferuje regulację rozdzielczości w zakresie od 400 do 10200 DPI. Mysz oferuje również cztery tryby, które można zapisać w pamięci urządzenia i w razie potrzeby szybko go zmienić.

Mysz Zalman ZM-M501R i ZM-M600R - rozwiązanie dla graczy

Mysz Zalman ZM-M501R i ZM-M600R

Oferta firmy Zalman powiększa się kolejny raz. Tym razem firma dodała dwie nowe myszy oznaczone symbolem ZM-M501R i ZM-M600R. Konstrukcje proponowane przez firmę Zalman są wolne od różnego rodzaju wodotrysków jakie znajdziemy w innych gamingowych rozwiązaniach. Myszy mają również atrakcyjne ceny w porównaniu do konkurencji.

Lenovo ThinkPad Anniversary Edition 25 - notebook w wersji limitowanej

Lenovo ThinkPad Anniversary Edition 25

W ofercie firmy Lenovo pojawiła się nowa wersja notebooka. Producent oznaczył ją symbolem Anniversary Edition 25. Nowy produkt został zaliczony do wersji limitowanej z tytułu 25-lecia marki ThinkPad. To, co ma zaskoczyć przyszłych posiadaczy komputera to klasyczna obudowa przypominająca lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku.