Microsoft Windows 10 z nowym planem zasilania – Ultimate Performance

Plan zasilania Windows 10

Gigant z Redmond poinformował o trwających pracach nad nową opcją zasilania w Windows 10. Nowa opcja zasilania ma nosić nazwę Ultimate Performance. Dzięki tej opcji zasilania użytkownik komputera będzie mógł zwiększyć wydajność do maksymalnej wartości. Jednak na chwilę obecną nie każdy użytkownik systemu Windows 10 będzie miał dostęp do nowego pomysłu Microsoftu.

Zestaw komputerowy Corsair One Elite – specyfikacja techniczna

Zestaw komputerowy Corsair One Elite

Firma Corsair wprowadziła do swojej oferty nowy zestaw komputerowy. Producent oznaczył ją symbolem One Elite. Wszystkie podzespoły zostały zamknięte w obudowie o pojemności 12 litrów. Wewnątrz znajdziemy produkty firmy Intel, ale również Nvidii i kilku innych firm. Obudowa komputera One Elite prezentuje się bardzo dobrze, podobnie jak i cena.

Obudowa komputerowa X2 Penta – okienkowe rozwiązanie

Obudowa komputerowa X2 Penta

Oferta firmy X2 powiększyła się o kolejną obudowę komputerową, która została oznaczona symbolem Penta. Obudowa została wykonana z stali. Na przednim panelu znajdziemy metalową siatkę natomiast boczne ściany zostały wykonane z hartowanego szkła. Ponadto X2 Penta posiada wydzieloną komorę na montaż zasilacza.

Dysk SSD Transcend SSD450K

Dysk SSD Transcend SSD450K

W ofercie firmy Transcend pojawił się nowy dysk SSD oznaczony symbolem SSD450K. Producent zastosował w dysku kości 3D NAND TLC. Dysk do komunikacji z komputerem wykorzystuje interfejs Serial ATA 6 Gb/s. Maksymalna szybkość odczytu wynosi 550 MB/s natomiast zapisu 520 MB/s. Firma Transcend zastosowała także rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo.

Obudowa komputerowa Cooler Master MasterBox MB500 – rozwiązanie dla graczy

Obudowa komputerowa Cooler Master MasterBox MB500

W ofercie firmy Cooler Master pojawiła się kolejna obudowa komputerowa oznaczona symbolem MasterBox MB500. Obudowa została zaprezentowana na targach CES 2018. Firma Cooler Master zadbała nie tylko o techniczne rozwiązania, ale także na to jak prezentuje się produkt. MasterBox MB500 swoim wyglądem przykuwa oko, a całość jest oferowana w całkiem niezłej cenie.