Karty pamięci microSD Hikvision M1, G2, C1 i H1

Firma Hikvision zaprezentowała trzy nowe modele karty pamięci microSD. Pierwszy z nich został oznaczony symbolem M1, drugi G2, trzeci C1 o czwarty H1. Każda z wymienionych kart znajdzie zastosowanie w innym urządzeniu. Oznacza to, że model M1 wrzucimy do smartfona na magazyn danych. Model G2 jest skierowany do graczy, a model C1 sprawdzi się przy rejestrowaniu materiałów wysokiej rozdzielczości. Dla monitoringu firma przygotowała model H1.

Karta pamięci Hikvision M1 oferowana jest w trzech pojemnościach: 32, 64 lub 128 GB. Układ sprawdzi się w połączeniu z różnego rodzaju urządzeniami mobilnymi w postaci tabletów i smartfonów jako magazyn danych.

Model Hikvision G2 to rozwiązanie dla graczy. Karta oferuje minimalny zapis na poziomie 30 MB/s. Rozwiązanie to sprawdzi się w konsolach do gier jak i smartfonach gamingowych.

Właściciele wideorejestratorów wysokiej rozdzielczości będą potrzebowali karty microSD Hikvision C1. Karta dysponuje nie tylko minimalnym zapisem 30 MB/s, ale również 7-letnią gwarancja i standardem UHS-I.

Na sam koniec pozostała karta pamięci Hikvision H1. Karta została wyposażona w kości pamięci MLC, co przekłada się wyższą trwałość i mniejszą ilość błędów w zapisie danych w stosunku do kart pamięci wykorzystujący kości TLC. Hikvision H1 jest wstanie przetworzyć nawet 10 tys. cykli P/E. Model H1 jest dostępny w wariantach: 32, 64, 128 oraz 256 GB.

Comments powered by CComment