W portfolio marki Logitech G pojawiły się trzy nowe urządzenia skierowane do osób, które tworzą treści. Producent zaprezentował mikrofony Logitech G Yeti GX i Yeti Orb oraz oświetlenie Litra Beam LX. Każdy z wymienionych produktów wykorzystuje możliwości technologii LGIHTSYNC RGB, co zwiększa efekty i doznania z prowadzonej rozgrywki.

„Niezależnie od tego, czy angażujesz się ze znajomymi na Discordzie, rozkręcasz społeczność na Twitchu, czy przyciągasz tysiące obserwujących na YouTube lub TikTok, nasze produkty są tutaj, aby poprawić Twoje możliwości. Ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem i wciągającymi kolorami w pełnym spektrum” – komentuje dyrektor generalny Logitech G.

Logitech G Yeti GX to mikrofon przeznaczony do gier. Charakteryzuje się wysoką jakością dźwięku oraz posiada superkardioidalny wzór, który sprawia, że nasz głos jest bardzo wyraźny. Do regulacji głośności służy kółko przewijania zastosowane w Logitech G403.

Z kolei model Logitech Yeti Orb to mikrofon przeznaczony do streamingu i tworzenia treści. Całość podłączana przez użyciu interfejsu USB. Wśród funkcji znajdziemy podświetlane logo RGB oraz kontrolkę stanu pracy. Dodatkowo użytkownik ma możliwość dostosowania efektów podświetlenia w trakcie używania mikrofonu.

Na koniec zostawiliśmy dwustronną lampkę RGB z technologią TrueSoft. Dzięki Litra Beam LX na streamie zawsze wypadniemy korzystnie. Jak podaje producent światło emitowane przez lampkę pozwala na uzyskanie naturalnego odcienia skóry.

Mikrofon Logitech G Yeti GX i Yeti Orb są dostępne w wersji czarnej, a Litra Beam LX w grafitowej. Pierwszy z mikrofonów został wyceniony na 159,99 euro, drugi na 69,99 euro, a za lampkę zapłacimy 159,99 euro.