Ultrasone, czyli niemiecka marka wprowadza do swojej oferty kolejną generację słuchawek z serii Signature. Najnowszy model został oznaczony symbolem Pure i charakteryzuje się najwyższej jakości brzmieniem za niewygórowaną cenę. Słuchawki Ultrasone Signature Pure do rozwiązanie zamknięte, które dysponuje przetwornikami o średnicy 50 mm.

Jak podaje producent słuchawki posiadają specjalnie zoptymalizowane neodymowe układy magnetyczne, co przekłada się na niski poziom zniekształceń. Przetworniki pracują w paśmie od 10 Hz do 40 kHz. Ultrasone Signature Pure zostały również wyposażone w autorski system S-Logic 3, który wspomaga generowanie efektów przestrzennych.

Firma Ultrasone nie zapomniała także o zdrowiu swoich użytkowników. W związku z tym producent zaimplementował rozwiązanie o nazwie Low Emission Technology. Jest to nic innego jak ekranowanie, które zmniejsza wpływ promieniowania magnetycznego na głowę słuchacza.

Słuchawki Ultrasone Signature Pure dostępne są wraz z pokrowcem, który pozwala na swobodne transportowanie. Dodatkowo dbając o wygodę użytkowania producent zastosował obracane muszle oraz odpinany kabel.

Nowy model Pure jest już dostępny w sprzedaży w cenie 795 złotych.