Tom Clancy’s The Division to produkcja skierowana do osób, które lubią taktyczne strzelanki wieloosobowe. Dzieło Massive Entertainment i Ubisoft Massive. Fabuła gry sprowadza nas do wyjątkowej sytuacji jaką jest pandemia ospy i działania podjęte przez rząd.

Tom Clancy’s The Division - producent i data premiery

Producent

Massive Entertainment, Ubisoft Massive

Wydawca

Ubisoft

Data premiery PC

8 marca 2016

Tom Clancy’s The Division - o grze

W grze możemy zobaczyć jakie są skutki ataku terrorystycznego. Historia rozpoczyna się od pandemii ospy, która uderza w Czarny Piątek znany ze świątecznych zakupów. Wirus ospy przenosi się za pośrednictwem skażonych banknotów. Wirus w bardzo szybkim tempie atakuje mieszkańców Nowego Jorku. Z całą sytuacją próbuje poradzić sobie rząd wprowadzając kwarantannę i wojsko. Niestety nie przynosi to oczekiwanych efektów. W związku z tym do akcji wkraczają członkowie tajnej agencji Strategic Homeland Division w celu zaprowadzenia porządku na ulicach.

Gra jest nastawiona na tryb wieloosobowy. Tom Clancy’s The Division to trzecioosobowa strzelanka, w której możemy eksplorować świat, realizować wyznaczone zadania oraz rozwijać wybraną postać wbijając kolejny poziom. Na koniec dodamy, że Tom Clancy’s The Division pozwala na grę w pojedynkę.