Iron Harvest

Iron Harvest to gra RTS, której akcja toczy się w dieselpunkowym uniwersum. W grze zobaczymy alternatywną wersje Europy z XIX i XX wieku. W tym okresie ludzkość zaangażowała się w produkcję maszyn kroczących. W Iron Harvest spotkamy trzy mocarstwa, które rywalizują między sobą o wpływy.

Iron Harvest - producent i data premiery

Producent

KING Art Games

Wydawca

Deep Silver, Koch Media

Data premiery PC

1 września 2020

 

Iron Harvest - o grze

Trzy wspomniane mocarstwa charakteryzują się nieco inną sytuację. Imperium Saksonii wzorowane na Niemcach po Wielkiej Wojnie skapitulowało. Republiki Polanii z kolei jest wzorowana na Polsce. Republika Polanii za wszelką cenę chce utrzymać aktualny stan rzeczy modernizując jednocześnie armię. Rusviet to ostatnie imperium występujące w grze. Rusviet jak można się domyśleć jest wzorowane na Rosji. Ostatnie imperium boryka się z problemami wewnętrznymi i walką o władzę.

W Iron Harvest gracz musi się skupić na taktycznym ustawianiu dostępnych jednostek. Rozbudowa bazy to drugorzędna sprawa. Bardzo ważnym elementem rozgrywki jest także zdobywanie punktów kontrolnych.

Grający ma dostęp do kilkudziesięciu różnych jednostek. W Iron Harvest spotkamy piechotę, ale nie zabrakło również mechów. Każde z wymienionych imperiów dysponuje własnymi bohaterami.

W grze dostępne są trzy rożne kampanie dla pojedynczego gracza. W trakcie zabawy wykonamy przeszło 20 misji. Iron Harvest dysponuje trybem multiplayer.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież