Logitech MX Mechanical Mini, MX Master 3 S, Lift, K380 Multi-Device Bluetooth – nowości dla komputerów Mac

Firma Logitech zaprezentowała nową serię produktów przeznaczonych dla komputerów Mac. W jej skład wchodzą klawiatura MX Mechanical Mini, mysz MX Master 3 S, mysz Lift i klawiatura K380 Multi-Device Bluetooth. Cała seria została stworzona z myślą o bezproblemowym i niezawodnym działaniu w połączeniu z komputerami z logiem nadgryzionego jabłka.

” Wiemy, że użytkownicy Apple cenią sobie spójny design i estetykę wszystkich sprzętów, z których korzystają - w pracy lub w domu - oraz że potrzebują myszy i klawiatur działających we wszystkich ekosystemach" - powiedziała Delphine Donné, wiceprezes i dyrektor generalna działu Creativity and Productivity w Logitech.

Klawiatura mechaniczna Logitech MX Mechanical Mini dostępna jest w kolorach grafitowym i jasnoszarym. Urządzenie posiada układ klawiszy dedykowany dla komputerów Mac. Na pokładzie klawiatury znajdziemy niskoprofilowe przełączniki Tactile Quiet oraz podświetlenie Smart Blacklighting.

Mysz Logitech MX Master 3 S również jest dostępna w takich kolorach jak w/w klawiatura. Dzięki rolce magnetycznej MagSpeed możliwe jest przewinięcie 1000 linii na sekundę. Zakres rozdzielczości z jaką może pracować mysz mieści się w zakresie od 1000 do 8000 DPI.

Mysz Logitech Lift to ergonomiczne rozwiązanie dla osób spędzających przy komputerze całe dnie. Pionowa mysz oferuje nie tylko komfort pracy, ale również najnowsze technologie.

Na koniec pozostała klawiatura Logitech K380- Multi-Device Bluetooth. Urządzenie dostępne jest w nowym kolorze Blueberry. Klawiatura posiada wyprofilowane klawisze, które podnoszą komfort pisania i jednocześnie nie przeszkadzają osobom w najbliższym otoczeniu. Dodatkowo K380 posiada funkcję Easy-Switch, która pozwala na podłączenie MacBooka, iPada lub iPhone’ a jednym kliknięciem.

Comments powered by CComment