Niebawem na sklepowych półkach pojawi się mysz bezprzewodowa firmy Cooler Master. Producent oznaczył gryzonia symbolem MM712 i wyposażył go w czujnik PixArt PAW3370. Mysz została wyceniona na około 350 złotych i będzie oferowana w czarnej i białej kolorystyce. Ponadto MM712 będzie oferowała dwa rodzaje łączności bezprzewodowej i niską wagę.

Mysz Cooler Master MM712 będzie ważyła zaledwie 59 g, a jej obudowa nie będzie posiadała dziur tak jak w innych modelach tego producenta. Firma Cooler Master umożliwia podłączenie gryzonia z pośrednictwem USB-C, łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.1 i z wykorzystaniem częstotliwości 2.4 GHz. Wewnątrz myszy znajdziemy baterię o pojemności 500 mAh. Firma informuje, że MM712 na jednym ładowaniu wytrzyma do 181 godzin podczas pracy z łącznością Bluetooth oraz do 80 godzin przy połączeniu 2.4 GHz.

Maksymalna rozdzielczość pracy myszy Cooler Master MM712 wynosi 19000 DPI. Ponadto zastosowano przełączniki optyczne, które wykorzystują do pracy czujniki laserowe. Zastosowane zostało również podświetlenie RGB LED, które można zmieniać za pomocą kombinacji klawiszy lub z dedykowanym oprogramowanie MasterPlus+.