W ofercie firmy MSI pojawił się nowy sprzęt skierowany do graczy. Producent oznaczył mysz symbolem Clutch GM31 Lightweight. Urządzenie dostępne jest w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Wersja bezprzewodowa jest wstanie zapewnić do 110 godzin pracy. Dodatkowo firma MSI dokłada stację ładującą. Jak podaje producent mysz Clutch GM31 Lightweight jest naszpikowana najnowszą technologią.

GM31 waży zaledwie 73 g. Niewielka waga wiąże się z kompaktowymi rozmiarami gryzonia. Jak podaje producent mysz przeznaczona jest do małych i średnich dłoni. Na spodzie GM31 znajdziemy podkładki, które w 100% wykonane są z teflonu, a to z kolei przekłada się na mniejszy opór podczas używania.

MSI Clutch GM31 została wyposażona w sensor PixArt PAW3311. Maksymalna czułość myszy wynosi 12000 DPI. Długą żywotność gwarantują przełączniki Omron. Producent deklaruje, że wytrzymają 60 milionów kliknięć. W ciągu 10 minut ładowania z myszy można korzystać przez 7 godzin. Firma MSI nie zapomniała o podświetleniu RGB, które można personalizować przy użyciu oprogramowania MSI Center.

Bezprzewodowa wersja MSI Clutch GM31 została wyceniona na 359 złotych natomiast wersja przewodowa na 229 złotych.