Myszki Razer DeathAdder V3 Pro Faker Edition i DeathAdder V3 – nowość w ofercie

Firma Razer zaprezentowała dwa nowe modele myszek z serii DeathAdder. Urządzenia zostały oznaczone symbolem DeathAdder V3 Pro Faker Edition oraz DeathAdder V3. Model Faker został zaprojektowany przy współpracy ze sportowcem League of Legends, Lee „Fakerem” Sang-Hyeokiem. W przypadku modelu DeathAdder V3 firma Razer odświeżyła projekt i wyposażyła gryzonia w najnowsze technologie.

Producent dodaje, że wspomniany gracz League of Legends zdobył z Razer DeathAdder kilka tytułów mistrza świata oraz wygrał w setkach rozgrywek. W Legends Champions Korea zdobył ponad 100 zwycięstw w międzynarodowym kręgu.

W modelu Razer DeathAdder V3 Pro Faker znajdziemy najnowsze technologie opracowane przez producenta. Firma zastosowała sensor optyczny Focus Pro 30K, przełączniki optyczne 3. generacji oraz łączność bezprzewodową HyperSpeed. Dodatkowo polling rate rzędu 4000 Hz to nic trudnego w połączeniu z Razer HyperPolling Wireless Dongle. Ponadto waga myszki nie przekracza 63 g.

W przypadku modelu przewodowego, czyli DeathAdder V3 jest podobnie. Na pokładzie gryzonia znajdziemy najnowsze technologię opracowane przez firmę Razer. Sensor optyczny to Focus Pro 30K. Tak jak w modelu Faker tak i tutaj znajdziemy przełączniki optyczne 3. generacji oraz HyperPolling o częstotliwości 8000 Hz. Zadbano także o wagę przewodu, który jest wykonany w technologii Speedflex.

Oba modele posiadają takie same wymiary, czyli 128 x 68 x 44 mm. Model bezprzewodowy to wydatek rzędu 190 euro natomiast model z kablem 80 euro.

Comments powered by CComment