Klawiatury mechaniczne Endorfy Thock Wireless – 75%, TKL i pełnowymiarowa

W ofercie firmy Endorfy pojawiły się trzy klawiatury mechaniczne powiększając tym samym serię Thock Wireless. Wśród rozwiązań znajdziemy przełączniki Kailh oraz funkcję Hot-Swap. Tak jak napisaliśmy w tytule producent oferuje wersję pełnowymiarową, TKL i 75%. Każda z nich rożni się od siebie ilością klawiszy i działa w trybie bezprzewodowym.

Rozmiar klawiatury ma znaczenie, dlatego firma Endorfy rozszerzyła swoje portfolio o trzy nowe modele. Jednak na tym nie koniec. Użytkownik może zmodyfikować kupioną klawiaturę dzięki funkcji Hot-Swap. Wymiana przełączników jest prosta, a każda z klawiatur obsługuje rozwiązanie 3- oraz 5-pinowe. Przy zakupie producent daje wybór między trzema rodzajami przełączników: Red, Brown lub Black. Dodatkowo do klawiatur dostępne jest dedykowane oprogramowanie, które pozwala zarządzań podświetleniem.

Klawisze zostały pokryte tworzywem z podwójnej warstwy PBT, co przekłada się na mniejszą ścieralność. W zestawie znajdziemy przewód USB-C. Łączność bezprzewodowa realizowana jest przy użyciu technologii Bluetooth lub interfejsu radiowego 2.4 GHz.

Na koniec zostawiliśmy ceny. Model Endorfy Thock 75% został wyceniony na 369 złotych. Model TKL to wydatek 379 złotych natomiast wersja pełnowymiarowa uszczupli nasz portfel o 419 złotych.

Comments powered by CComment