Klawiatura mechaniczna XPG Summoner Mini – nowość w ofercie

W ofercie firmy XPG pojawiła się nowa klawiatura mechaniczna skierowana do graczy. Urządzenie charakteryzuje się nie tylko ciekawym wyglądem, ale również przystępną ceną. Klawiatura została oznaczona symbolem Summoner Mini. Jak podaje producent klawisze posiadają dużą żywotność i każdy znajdzie coś dla siebie wybierając rodzaj przełączników.

Klawiatura XPG Summoner Mini została pozbawiona wersji numerycznej. Rozwiązanie zaproponowane przez XPG sprawdzi się w miejscach, gdzie przestrzeń na sprzęt jest bardzo ograniczona. Summoner Mini nie posiada także tradycyjnej ramki wokół klawiszy oraz jest pozbawiona standardowych klawiszy funkcyjnych. Firma XPG informuje, że konstrukcja zajmuje zaledwie 60% miejsca w stosunku do zwykłych klawiatur.

Wymiary Summoner Mini to 292 x 102 x 38 mm, a waga 400 g. Sporą zaletą klawiatury jest możliwość odłączenia przewodu, co sprawdzi się w przypadku kiedy wyruszymy w drogę. Klawisze wytrzymają 50 mln kliknięć. 21 klawiszy obsługuje anti-ghosting. Producent będzie oferował klawiaturę z czterema różnymi przełącznikami. Ponadto XPG Summoner Mini posiada podświetlenie.

Klawiatura XPG Summoner Mini będzie dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Cena klawiatury to jedyne 199 złotych.

Comments powered by CComment