Firma G.SKILL znana szerzej z produkcji modułów pamięci RAM wprowadziła do swojej oferty klawiaturę mechaniczną typu 65%. Urządzenie zostało oznaczone symbolem KM250 RGB i pozwala na wymianę switchy w trakcie działania. Ponadto KM250 dysponuje podświetleniem RGB i została wyposażona w 67 klawiszy, które są pokryte syntetykiem PBT.

Producent zastosował w KM250 RGB przełączniki typu Kailh Red. Osoby, które wyczuwają różnicę między rożnymi rodzajami przełączników z pewnością docenią możliwość ich wymiany w trakcie pracy klawiatury. Użytkownik musi jedynie zachować kompatybilność z 3 lub 5-pinowymi złączami.

Klawiatura G.SKILL KM250 RGB posiada szerokość 32,7 cm oraz dysponuje odłączanym kablem USB do USB typu C. Na spodzie znajdują się nóżki, które umożliwiają dwustopniową regulację pochylenia. Ponadto producent oddaje do dyspozycji pokrętło do regulacji głośności.

G.SKILL KM250 RGB to wydatek rzędu 55 dolarów, czyli 240 złotych bez podatku VAT. Klawiaturę można zamówić za pośrednictwem sklepu Amazon.