Caviar, firma z Dubaju znana z przekształcania sprzętów w ich bogatsze odpowiedniki, skupiła się tym razem na kilku flagowych smartfonach od Apple i Samsunga. Firma, która już od 2011 roku dostarcza luksusowe gadżety, niedawno zaprezentowała gogle Apple Vision Pro CVR Edition pokryte 14-karatowym złotem.

smartfony od Caviar 500px min

Teraz Caviar oferuje nowe sprzęty należące do serii Future. Wśród nich znajdują się smartfony Apple iPhone 15 Pro i Pro Max, których obudowy pokryto tytanem używanym w lotnictwie. Design tych smartfonów nawiązuje do headsetu Vision Pro od Apple. Wersja „Pro” ze 128 GB wbudowanej pamięci kosztuje 8060 dolarów, a przy zakupie w kryptowalutach można uzyskać 15% zniżki.

Kolejnymi urządzeniami, które dostosowano do zmieniających się czasów, są dwa modele flagowych smartfonów od Samsunga - Galaxy S23 Ultra i 24 Ultra. Inspiracją do ich stworzenia był elektryczny samochód Cybertruck od Tesli. Te smartfony również mają tytanową obudowę i wszystkie elementy idealnie współgrają z omawianym samochodem. Samsung Galaxy S23 Ultra z 256 GB pamięci flash kosztuje 8490 dolarów, natomiast edycja Galaxy S24 Ultra w tej samej konfiguracji to wydatek rzędu 8770 dolarów. Także tutaj obowiązuje zniżka związana z kryptowalutami.

Caviar kontynuuje trend przekształcania codziennych urządzeń w luksusowe gadżety, dostosowując je do zmieniających się czasów i potrzeb konsumentów. Firma udowadnia, że nawet codzienne urządzenia mogą stać się symbolem luksusu.