Słuchawki Creative Flex – dobre rozwiązanie w dobrej cenie

Creative Flex to słuchawki stereo, które trafiły do nas kilka tygodni temu, dzięki uprzejmości firmy Creative. Na oficjalnej stronie producenta znajdziemy informacje, że słuchawki są bardzo lekkie i w dodatku można je złożyć. Producent twierdzi także, że posiadają bardzo uderzający bas oraz wyraźny i naturalny wokal - sprawdziliśmy to. W dalszej części tej krótkiej recenzji dowiesz się, czy słuchawki Creative Flex są rzeczywiście takie, jak opisuje to sam producent. Zapraszamy do lektury.

Słuchawki Creative Flex – wygląd

Słuchawki trafiły do nas w niewielkim opakowaniu. Wewnątrz znaleźliśmy instrukcje, słuchawki oraz kolorowe nakładki, które możemy zmieniać wedle uznania. Dostępne są cztery rożne kolory: pomarańczowy, zielony, niebieski oraz czarny.

Słuchawki w całości zostały wykonane z plastiku, natomiast nauszniki zostały pokryte pluszową dermą, co przekłada się na komfort użytkowania. Wewnątrz nauszników znajdziemy oznaczenie strony lewej i prawej. Muszle słuchawek są obracane, co pozwala na dostosowanie ułożenia do głowy użytkownika.

Słuchawki Creative Flex mają poprowadzony przewód do każdej muszli oraz pilot do odbierania i zatrzymywania słuchanej muzyki. Całość jest wykonana w kolorze czarnym. Na końcu przewodu znajdziemy kątową wtyczkę mini Jack 3,5 mm.

Słuchawki Creative Flex – wrażenia z korzystania

            Słuchawki, które otrzymaliśmy do przetestowania bardzo przypadły nam do gustu. Możliwość składania słuchawek to chyba jedna z największych zalet tego produktu, nie mówiąc już o jakości odtwarzanego dźwięku. Jak na słuchawki tej klasy Creative Flex są bardzo wygodne w użytkowaniu, a także praktyczne. Wystarczy podłączyć je do smartfona i można rozmawiać i słuchać muzyki bez żadnych ograniczeń, no chyba, że mówimy o akumulatorze w smartfonie.

Słuchawki Creative Flex to słuchawki w zasięgu praktycznie każdego portfela. Jeśli nie stawiamy wygórowanych wymagań, co do produktu tego typu, ale zależy nam na dobrej relacji cena – jakość to Creative Flex są idealnym rozwiązaniem.

Jak widać na powyższym zdjęciu Creative Flex po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Jedną z rzeczy, do której możemy się nieco przyczepić to krótki przewód. Słuchawki służyły nam także do pracy przy komputerze przy karcie do przechwytywania obrazu. Górny pałąk został pokryty gąbką, co przekłada się na komfort użytkowania, nawet przy dłuższym posiedzeniu przy komputerze. W Creative Flex zabrakło nam jeszcze jednej rzeczy, a mianowicie regulacji głośności w pilocie na przewodzie.

Słuchawki Creative Flex – czy warto kupić?

            Słuchawki Creative Flex zrobiły na nas bardzo dobre wrażenie i z czystym sumieniem możemy polecić je osobom, które potrzebują praktycznego rozwiązania nie tylko do smartfona, ale również do pracy przy komputerze. Dzięki słuchawkom porozmawiamy przez skype i posłuchamy muzyki. Głęboki bas i wysokie tony na przyzwoitym poziomie spełnią oczekiwania niejednego użytkownika. Cena w momencie pisania recenzji wynosiło około 130 złotych w zależności od sklepu.

Podsumowanie

Słuchawki Creative Flex to słuchawki w zasięgu praktycznie każdego portfela. Jeśli nie stawiamy wygórowanych wymagań, co do produktu tego typu, ale zależy nam na dobrej relacji cena – jakość to Creative Flex są idealnym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież