Logitech G700 - przyjemność z klikania

Mysz komputerowa towarzyszy nam od można tak powiedzieć zarania dziejów. Jak długo istnieją komputery tak długo istnieją też myszy komputerowe. Logitech G700 jest idealnym reprezentantem społeczności gryzoni. Logitech G700 oferuje nie tylko przyjemność z korzystania, ale umożliwia również długą bezawaryjną pracę. 

Logitech G700 – jak to wygląda? 

Logitech G700 wyróżnia się trochę od innych modeli myszy spotykanych na rynku. Producent skonstruował mysz tak aby dobrze leżała w ręku. W lewej części Logitech G700 posiada 7 przycisków programowalnych oraz wskaźnik naładowania. Przyciski znajdują się także w górnej części Logitecha G700. Poniżej kilka fotek myszki:

Rysunek 1przedstawia mysz Logitech G700 

 Rysunek 2 przedstawia mysz Logitech G700 - widok z boku

Jak widać na powyższych zdjęciach mysz przeznaczona jest dla osób praworęcznych. Logitech G700 sprawdzi się przede wszystkim w grach gdyż wyściełany jest specjalnym „obiciem” powstrzymującym wyślizgnięcie. Do komunikacji wykorzystywany jest micro odbiornik powszechnie stosowany w rozwiązaniach tego producenta. 

Logitech G700 – co w nim takiego drogiego? 

Logitech G700 jest myszką z najwyższej półki. Producent dopracował swój produkt bardzo dobrze. Mysz została wyposażona w czujnik laserowy o dokładności od 200 do 5700 dpi oraz szybkością przetwarzania 12 megapikseli na sekundę, co gwarantuje rozrywkę bez opóźnień w grach wymagających szybkich ruchów. Cenę myszki podnosi również możliwość korzystania z niej przez cały czas. Pisząc cały czas mam na myśli dwa tryby w jakich może pracować Logitech G700. Pierwszy to tryb bezprzewodowy, który umożliwia pracę na akumulatorku R6, a w przypadku rozładowania wykorzystywany jest drugi tryb – przewodowy. Wymiana akumulatora ogranicza się do kliknięcia przycisku na klapie myszki, wyciągnięcie i zamontowanie nowego, co nie stanowi większego problemu w eksploatacji. Czas budzenia (włączenia myszki po dłuższej bezczynności) jest praktycznie nie zauważalny. Małe opóźnienie może wystąpić jedynie na bardzo gładkich powierzchniach. Tak jak wspominałem na wstępie Logitech G700 posiada 7 programowalnych przycisków znajdujących się w intuicyjnych miejscach przez, co używanie myszki jest bardzo komfortowe. 

Przyjrzeliśmy się także opiniom użytkowników myszki, którzy chwalą możliwość ciągłej pracy. Spotkaliśmy się także z opinią szybkiego rozładowywania myszki pod kliku dniach ciągłego grania, ale w tym przypadku nie ma się co dziwić. Niektórzy użytkownicy stwierdzili także, że sam kabel jest zbyt krótki. Logitech G700obsługiwany jest przez większość systemów operacyjnych znajdujących się na rynku. 

Co w zestawie? 

W zestawie oprócz Logitech G700 znajduje się dokumentacja, odbiornik bezprzewodowy, kabel do ładowania oraz przedłużacz odbiornika. 

Słowem podsumowania 

Logitech G700 jest rozwiązaniem idealnym dla graczy. Praca bezprzewodowa oraz szybkość z jaką msz reaguje na ruchy użytkownika gwarantuje niezapomniane emocje podczas grania. Ergonomiczny kształt oraz programowalne klawisze dają poczucie, że to użytkownik decyduje, co się dzieje na ekranie. Jeżeli nie zniechęca Cię cena, a cenisz sobie komfort pracy Logitech G700 jest właśnie dla Ciebie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież