Obudowa komputerowa Sharkoon Skiller SGC1 – specyfikacja techniczna

Na rynku kolejna premiera obudowy komputerowej. Tym razem swoim produktem chce się pochwalić firma Sharkoon. Producent obudowy oznaczył ją symbolem Skiller SGC1. Zaprezentowana obudowa komputerowa jest przedstawicielem przemyślanej konstrukcji w dobrej cenie. Kupujący będzie mógł zdecydować się na wersję z oknem na boku obudowy lub bez.

Kolejną różnicą jest kolor wnętrza obudowy oraz ilość zamontowanych wentylatorów. Do wnętrza Sharkoon Skiller SGC1 zmieścimy płyty główne w standardzie ATX, Micro-ATX i Mini-ITX. Wymiary obudowy to 450x221x478 mm. Waga jest niewielka – 5,64 kg.

Obudowa Sharkoon Skiller SGC1 jest wstanie zmieścić do 7 kart rozszerzających możliwości komputera. Ponadto przygotowane zostało miejsce na napędy 5,25” x2, 2,5”/3,5” x2 i 2,5” x2. W przypadku koloru wnętrza producent daje wybór. Można wybrać wersję z wykończeniem czerwonym, zielonym, niebieskim lub czarnym. Wysokość chłodzenia CPU to maksymalnie 165 mm natomiast długość karty graficznej 400 mm. Zasilacz może być długi na 240 mm. Na zasilacz została przygotowana specjalna komora, która pozwala na zminimalizowanie ilości kurzu i estetyczne wyprowadzenie przewodów.

Cena obudowy Sharkoon Skiller SGC1 to 39,90 euro natomiast wersja z panelem akrylowym na boku to 44,90 euro.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież