Smartfon LG V40 ThinQ – wykonywanie zdjęć jest proste

Firma LG zaprezentowała światu swojego nowego flagowca w postaci smartfona V40 ThinQ. LG V40 ThinQ został wyposażony w pięć aparatów fotograficznych oraz sporej wielkości wyświetlacz. Wspomniane aparaty pozwalają wykonać różne zdjęcia bez konieczności zmiany położenia. Jak widać LG chce zaskoczyć swoich klientów nie tylko dużym wyświetlaczem, ale również ilością aparatów. A jakie jest Wasze zdanie, co do ilości aparatów?

Na tylnej klapie znajdują się trzy aparaty z różnymi obiektywami. Pierwszy z nich to super szerokokątny obiektyw z matrycą o rozdzielczości 16 Mpix. Drugi z nich to wersja standardowa z matrycą o rozdzielczości 12 Mpix natomiast trzeci to teleobiektyw z matrycą o rozdzielczości 12 Mpix.

Smartfon LG V40 ThinQ został wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz OLED FullVision o rozdzielczości 3120x1440 pikseli. W informacji prasowej firma LG nie podzieliła się dokładną specyfikacją techniczną smartfona. Jednak mając na uwadze, że jest to flagowy model procesor i pozostałe elementy specyfikacji będą prawdopodobnie z najwyższej półki.

Pasjonaci fotografowania z pewnością zwrócą uwagę na nową propozycję firmy LG. Możliwość wykonywania różnych zdjęć z tego samego ujęcia może być ujmujące, a co najważniejsze wszystko w rozmiarze zwykłego smartfona.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież