Smartfon TP-Link C9 Max – nowość w ofercie

W ofercie firmy TP-Link pojawił się nowy smartfon, który został oznaczony symbolem C9 Max. Wśród rozwiązań znajdziemy 6,09-calowy ekran czy też baterię o pojemności 3000 mAh. Ponadto producent instaluje fabrycznie system operacyjny Google Android P 9.0. W sprzedaży dostępne są dwie wersje kolorystyczne: granatowa i czerwona.

Smartfon TP-Link C9 Max dysponuje ekranem o rozdzielczości 1560x720 pikseli. Ekran wykonany jest w technologii IPS. Sercem całej konstrukcji jest czterordzeniowy procesor z zegarem 2 GHz na każdy rdzeń. Całość jest wspierana przez pamięć operacyjną w ilości 2 GB. Użytkownik zapisze dane na pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB. W przypadku, kiedy będzie jej brakowało można ją rozszerzyć o kolejne 128 GB za pośrednictwem karty pamięci microSD.

Dla amatorów fotografii firma TP-Link montuje w C9 Max tylny aparat o rozdzielczości 13 Mpix natomiast na przednim panelu 5 Mpix. C9 Max dysponuje automatycznym autofocusem. Należy również wspomnieć o obsłudze dwóch kart SIM, obsłudze Bluetooth 5.0 i WiFi.

Smartfon TP-Link C9 Max został wyceniony na 479 złotych i jest objęty dwuletnią gwarancją.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież