Smartfon Sony Xperia Pro - jaka cena?

Firma Sony, mimo iż na świecie króluje koronawirus, i tak pod koniec lutego zaprezentowała swoje nowe smartfony. Zaprezentowane zostały modele Xperia 10 II, Xperia 1 II oraz Xperia Pro. Jak łatwo się domyślić największa uwagę przykóła wersja Xperia Pro. Wiemy, że montowany w nim będzie wyświetlacz o przekątnej 6,5-cala, a sercem całej konstrukcji będzie układ Snapdragon 865.

Specyfikacja techniczna jaką możemy przeczytać w internecie nie została jeszcze zamknięta. Oznacza to, że parametry mogą się jeszcze zmienić przed finalną wersją Xperia Pro. Na pokładzie ma się znaleźć bateria o pojemności 4000 mAh oraz możliwość sparowania z kamerą lub aparatem fotograficznym przy użyciu złącza HDMI.

Co ciekawe firma Sony zdecydowała się także na zastosowanie anteny 5G mmWave, która ma zapewnić jak najlepsze wykorzystanie sieci 5G. Przełoży się to na opcję transmitowania obrazu wysokiej jakości. Z tego rozwiązania z pewnością będą zadowolone osoby, które na co dzień zajmują się tworzeniem różnego rodzaju materiałów.

Cena smartfona Sony Xperia Pro na chwilę obecną nie jest znana. Japońska firma milczy w tej sprawie. Według japońskiego serwisu AndroidNext smartfon ma być droższy około 200 do 300 dolarów, co przełoży się na cenę końcową 1400 do 1500 euro za sztukę.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież