Smartfon Realme V5 5G zaprezentowany!

W ofercie firmy Realme pojawił się nowy smartfon ze średniej półki, który otrzymał oznaczenie V5 5G. Urządzenie zostało wyposażone m.in. w poczwórny aparat oraz wyświetlacz IPS LCD. Na chwilę obecną smartfon Realme V5 5G pojawił się jedynie w Chinach. Producent nie podaje daty wprowadzenia wersji na rynek europejski. Jak Wam się podoba?

 

Smartfon Realme V5 5G został wyposażony w wyświetlacz IPS o rozdzielczości FHD+. Częstotliwość odświeżania wynosi 90 Hz. Tak jak już wspomnieliśmy smartfon jest wyposażony w poczwórny aparat. Na przednim panelu znajduje się matryca o rozdzielczości 16 Mpix. Na tyle znajdziemy główny aparat o rozdzielczości 48 Mpix. Drugi aparat ultraszerokokątny dysponuje matrycą o rozdzielczości 8 Mpix natomiast z trybu macro skorzystamy dzięki aparatowi o rozdzielczości 2 Mpix. Czujnik głębi to również 2 Mpix. Cały zestaw jest w stanie nakręcić film w tempie 120 kl./s w rozdzielczości 1080p. 

Sercem konstrukcji jest procesor Dimensity 720 z obsługą 5G. Procesor jest wspierany przez 8 GB pamięci operacyjnej LPDDR4x. Na dane producent przeznaczył 128 GB pamięci wewnętrznej UFS 2.1. Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 5000 mAh. Firma Realme podaje, że baterię w 100% naładujemy w czasie 65 minut.

Smartfon Realme V5 5G został wyceniony od 1499 do 1899 yuanów, co w przeliczeniu na złotówki daje nam 1024 złote w przypadku wersji najwyższej.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież