Słuchawki Bluetooth Hama Mono BT MyVoice 1300 i 1500 – nowość w ofercie

Oferta firmy Hama powiększyła się o dwa modele bezprzewodowych zestawów słuchawkowych z obsługą asystentów głosowych. Pierwszy z nich został oznaczony symbolem Mono BT MyVoice 1300 natomiast drugi BT MyVoice 1500. Dla przypomnienia dodamy, że za rozmowę przez telefon komórkowy według nowego taryfikatora można otrzymać mandat wysokości 500 złotych.

Pierwsze z wymienionych urządzeń, czyli Hama Mono BT MyVoice 1300 kupujemy ze stacją dokującą w zestawie. Dzięki niej możemy w wygodny sposób odłożyć słuchawkę Bluetooth lub pozostawić ją na stałe w samochodzie. Małe gabaryty słuchawki to również niewielka waga, która wynosi 12 g. Połączenie z samochodem lub z innymi urządzeniami Mono BT MyVoice 1300 osiąga poprzez łączność Bluetooth 5.0. Na słuchawce znajduje się przycisk wielofunkcyjny pozwalający na odbieranie rozmów oraz nawigację bez konieczności podnoszenia smartfona. Osoby bardziej zaawansowane mogą skorzystać z asystentów głosowych w postaci Apple Siri, Google Assistant lub Microsoft Cortana. Wbudowany akumulator pozwala na 80 godzin czuwania lub 4 godziny ciągłej rozmowy.

Drugie urządzenie, czyli słuchawka Hama BT MyVoice 1500 to rozwiązanie dla osób, które nie chcą korzystać ze stacji dokującej. Takowej nie ma w zestawie. Jednak producent dokłada specjalny klips do założenia na małżowinę uszną. Tak jak i poprzedni zestaw Hama BT MyVoice 1500 również obsługuje asystentów głosowych. Waga słuchawki wynosi 15 g, co przekłada się na dłuższy czas czuwania 280 godzin lub 15 godzin nieprzerwanej rozmowy.

Zestaw słuchawkowy Hama Mono BT MyVoice 1300 został wyceniony na 119 zł natomiast model BT MyVoice 1500 na 74,90 zł.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież