CES 2022: Nowy notebook Lenovo ThinkBook Plus Gen 3

Chiński producent zaprezentował na targach CES 2022 nowy notebook, który jest wyposażony w dwa ekrany dotykowe. Pierwszy z nich znajduje się tradycyjnie na klapie natomiast drugi obok klawiatury. Model Lenovo ThinkBook Plus Gen 3 umożliwia korzystanie z dodatkowego ekranu wraz z głównym. Ekran może się przydać do wyświetlania menu, miniatur czy też do rysowania rysikiem.

Należy także wspomnieć, że dodatkowy ekran może służyć także do wyświetlania lustrzanego ekranu z telefon z systemem Google Android.

Notebook Lenovo ThinkBook Plus Gen 3 został wyposażony w ekran o przekątnej 17,3-cala w formacie 21:10. Wyświetlacz wyświetli obraz w rozdzielczości 3072x1330 pikseli z odświeżaniem na poziomie 120 Hz. Dodatkowy ekran posiada przekątną 8-cali, a obraz będzie wyświetlany w rozdzielczości 800x1280 pikseli. Całość będzie napędzana układem od niebieskich w postaci 12. generacji z serii H. Maksymalna ilość obsługiwanej pamięci RAM wynosi 32 GB. Dodatkowo producent montuje dysk SSD M.2 PCI-e o pojemności 1 TB.

Lenovo ThinkBook Plus Gen 3 będzie dostępny w maju bieżącego roku w cenie 1399 dolarów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież