Niszczarka Hama Premium Auto M120 – zniszczy prawie wszystko

W ofercie firmy Hama pojawiła się niszczarka na dokumenty. Niemiecki producent oznaczył ją symbolem Premium Auto M120. Pojemnik na ścinkę posiada 25 litrów pojemności, a sama niszczarka jest wstanie poradzić sobie nawet z plastikowymi kartami. W skład wyposażenia wchodzi specjalny podajnik na papier. O pracy M120 poinformują nas kontrole diody LED.

Wymiary niszczarki wynoszą 37x26x52,3 cm, co oznacza, że zmieści się praktycznie pod każdym biurkiem i w każdym biurze. Maksymalny rozmiar papieru to 225 mm, a szybkość niszczenia dokumentu to 2,2 m/min. Wspomniany podajnik do papieru może pomieścić 120 arkuszy papieru o gramaturze 80 g/m2.

Bardzo przydatną funkcją jest automatyczne uruchamianie niszczarki w momencie kiedy znajdzie się w niej papier lub karta plastikowa. Niszczarka Hama Premium Auto M120 jest wstanie nawet cofnąć niszczony dokument w przypadku zacięcia. W trakcie dłuższej pracy niszczarka się nagrzewa. W momencie kiedy maksymalna temperatura pracy zostanie przekroczona Auto M120 wyłączy się sama. Na koniec dodamy, że dokumenty można niszczyć wraz ze zszywkami.

Niszczarka Hama Premium Auto M120 została wyceniona na 899 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież