Motorola Moto G52 – co nowego?

Amerykański producent firma Motorola nie ustaje i wprowadzi niebawem do swojej oferty nowego smartfona. W sieci pojawiły się bardzo dokładne informacje dotycząca kolejnego modelu – Moto G52. Znana jest nie tylko specyfikacja techniczna urządzenia, ale również wygląd smartfona. Na pokładzie znajdziemy m.in. układ Qualcomm Snapdragon 680, który nie będzie wspierał sieci nowej generacji.

Serce konstrukcji jest już znane. Za grafikę w Motoroli Moto G52 odpowiada układ Adreno 610. Snapdragon 680 będzie wspierany przez 4 lub 6 GB pamięci operacyjnej. Dane zapiszemy na pamięci wewnętrznej o pojemności 128 lub 256 GB.

Motorola Moto G52 zostanie wyposażona w wyświetlacz P-OLED o przekątnej 6,55-cala i rozdzielczości FHD+. Częstotliwość odświeżania ekranu została ustalona na poziomie 90 Hz. Za zasilanie będzie odpowiadać bateria o pojemności 5000 mAh. Zdjęcia wykonamy przy użyciu głównego aparatu o rozdzielczości 50 Mpix, 8 Mpix aparatu szerokokątnego i czujnika głębi o rozdzielczości 2 Mpix. Selfie wykona aparat o rozdzielczości 16 Mpix.

Całość ma być kontrolowana przez system operacyjny Google Android 12, a z kolei obudowa odporna na zachlapania. Cena Motoroli Moto G52 nie będzie prawdopodobnie przekraczała więcej niż 1000 złotych, co może się okazać ciekawą propozycję dla osób, które dysponują ograniczonym budżetem.

Comments powered by CComment