Razer Viper V2 Pro – nowość w ofercie

Firma Razer zaprezentowała nowy model myszy gamingowej. Urządzenie zostało oznaczone symbolem Viper V2 Pro i jak podaje producent jego waga nie przekracza 58 g. Razer Viper V2 Pro została wyposażona w przełączniki Optical Mouse 3. generacji. Ponadto na pokładzie znajdziemy nowy czujnik optyczny Focus Pro 30K. Co jeszcze nowego w Viper V2 Pro?

Mysz została zaprojektowana przy współpracy z profesjonalnymi graczami. Model Viper V2 Pro jest o ponad 20% lżejszy od modelu Viper Ultimate. Dodatkowo producent chwali się lepszą kondycją baterii i wspomnianym już czujnikiem optycznym Focus Pro 30K. Mysz wykorzystuje funkcje inteligentnego śledzenia Smart Tracking, synchronizacji ruchu Motion Sync i asymetryczne odcięcie Asymmetric Cut-off.

Przełączniki Optical Mouse gwarantują żywotność do 90 milionów kliknięć, co daje 25% przewagę w stosunku do poprzedniego modelu. Mysz Razer Viper V2 Pro została wyposażona w przełącznik DPI, co pozwala w czasie rzeczywistym ustawić czułość gryzonia. Ponadto mysz ładuje się przez złącze USB typu C.

Bezprzewodowa mysz gamingowa Razer Viper V2 Pro została wyceniona na 159,99 euro. Gryzoń jest już dostępny w sprzedaży na oficjalnej stronie producenta i u autoryzowanych sprzedawców.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież