Firma Jonsbo zaprezentowała nową obudowę komputerową w standardzie mini-tower. Obudowa została oznaczona symbolem TK-1. Wśród rozwiązań znajdziemy efektowne wykończenie z hartowanego szkła w połączeniu z elementami metalowymi i z tworzywa sztucznego. Ponadto producent zastosował konstrukcję dwukomorowa, która ogranicza ekspozycję zasilacza i okablowania.

Wymiary obudowy Jonsbo TK-1 to 299 x 310 x 345 mm, a waga 5,9 kg. Przy zakupie obudowy należy pamiętać o zakupie wentylatorów, ponieważ na start firma Jonsbo nic nie dokłada. Do wnętrza zmieścimy cztery wentylatory 120 mm. Dwa na dole i dwa na górze.

W obudowie można zamontować chłodzenie cieczą AiO, ale jedynie w rozmiarze 240 mm. W kwestii dysków HDD producent przewidział miejsce dla dwóch jednostek lub jednego dysku HDD/SSD 2,5-cala i jednego dysku HDD 3,5-cala. Na przednim panelu znajdziemy złącza w postaci USB 3.2 Gen 2 typ C, USB 3.0 typ A oraz złącze jack audio.

Obudowa Jonsbo TK-1 zmieści kartę graficzną o maksymalnej długości 280 mm. Chłodzenie procesora może mieć maksymalnie 165 mm wysokości, a w przypadku zasilacza konstrukcja pomieści jednostkę o głębokości do 220 mm. Jeśli chodzi o płyty główne Jonsbo TK-1 pomieści format MicroATX i Mini-ITX.

Obudowa komputerowa jest dostępna w wersji białej i czarnej. Na chwilę obecną cena i data pojawienia się w sklepach nie są znane.