ViewSonic Corp., lider w dziedzinie rozwiązań wizualnych, wprowadza na rynek swój pierwszy monitor gamingowy OLED, XG272-2K-OLED, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie wśród graczy na doskonałą jakość obrazu. Nowy, 27-calowy monitor OLED oferuje niezrównaną głębię kolorów i kontrast, wyróżniając się certyfikatem Blur Busters Verified, szybką częstotliwością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji do 0,01 ms, zapewniającym płynną i precyzyjną rozgrywkę.

Oscar Lin, dyrektor generalny działu monitorów w ViewSonic, podkreśla zaangażowanie firmy w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które przewyższają oczekiwania gamingowej społeczności. Technologia OLED w modelu XG272-2K-OLED gwarantuje wyśmienitą dokładność kolorów i szybkość reakcji, co umożliwia graczom uzyskanie przewagi konkurencyjnej.

ViewSonic XG272 2K 500px min

Monitor zaprojektowano z myślą o komforcie i estetyce. Eleganckie, białe wykończenie i konfigurowalne podświetlenie RGB tworzą idealne warunki do gry, podczas gdy ergonomia konstrukcji z regulowaną wysokością i możliwością pochylania oraz obracania ekranu zapewnia indywidualne dostosowanie. Dodatkowo, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania ułatwia nawigację, a rozbudowane opcje łączności, w tym porty HDMI 2.1 i DisplayPort 1.4, zapewniają szeroką kompatybilność.

ViewSonic XG272 2K 2 500px min

Monitor XG272-2K-OLED będzie dostępny w sprzedaży detalicznej od połowy kwietnia 2024 roku, w sugerowanej cenie 5190 PLN. Jego premiera stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie wśród graczy na wyświetlacze oferujące zarówno doskonałą jakość obrazu, jak i szybkość reakcji. Z najnowszym monitorem OLED od ViewSonic, gracze mogą cieszyć się niezrównaną głębią kolorów, ultra-szybkim czasem reakcji i płynną rozgrywką bez kompromisów. Innowacyjny design, zaawansowane funkcje i niezawodna wydajność czynią XG272-2K-OLED idealnym wyborem dla tych, którzy szukają najwyższej jakości doświadczeń gamingowych.