Plantronics RIG 500HD – słuchawki przeznaczone dla graczy

W ofercie firmy Plantronics pojawiły się nowe słuchawki skierowane głównie do graczy. Producent oznaczył je symbolem RIG 500HD oraz RIG 500E i RIG 500. Druga wersja to edycja e-sportowa. Słuchawki współpracują z PC oraz PlayStation 4. Urządzenie zostało wyposażone w kable o długości 1,5 m z 3,5 mm złączem. Słuchawki charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i wysokiej jakości dźwiękiem.

 

Plantronics RIG 500HD wykorzystują technologię Dolby 7.1 surround. Według producenta konstrukcja słuchawek nie będzie uciążliwa nawet, kiedy gracz spędza przed komputer długie godziny. Ponadto zaletą słuchawek jest pamięć gąbek nauszników, które dodatkowo się obracają.

 

Plantronics RIG 500E zostały wyposażone w interfejs USB z analogowym kablem 3,5 milimetra. Słuchawki pozwalają na pracę w technologii 7.1 Dolby surround. Warto dodać, że nauszniki zostały wykonane ze skóry ekologicznej.

 

Plantronics dla każdego z modeli słuchawek uzyskał potwierdzenie ESL Gaming Network. Słuchawki niebawem pojawią się w sprzedaży w cenach: RIG 500 – 249 złotych, RIG 500HD – 329 złotych i RIG 500E – 549 złotych.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież