Pro Evolution Soccer 2017 – jeszcze większa kontrola rzeczywistości

Pro Evolution Soccer 2017 to znany tytuł wielu graczom komputerowym jak i konsolowym. Jak podaje producent gry nowa odsłona Pro Evolution Soccer 2017 skupia się na koncepcie zwanym „kontrolą rzeczywistości”. Według producenta sterowanie w grze jest jeszcze bardziej intuicyjne, co przekłada się na rozrywkę na najwyższym poziomie. W grze zaimplementowano system „Real Touch”, który pozwala na zrobienie sobie miejsca na boisku na wiele sposobów.

“Jesteśmy niezwykle dumni z tego, co osiągnęliśmy w przypadku PES 2017” – mówi Tomotada Tashiro, prezes Konami Digital Entertainment B.V. “Bliskie relacje z bazą fanów pozwoliły na wprowadzenie zmian, których oczekiwali gracze. Weszliśmy we współpracę z kluczowymi partnerami, by wynieść realizm gry na nowy poziom, mamy też plany, by niebawem dodać tryb dedykowany rozgrywkom PES League, który zadowoli graczy chcących skupić się na e-sporcie. PES 2017 to ustanawia nowy standard w grach piłkarskich i jesteśmy zachwyceni, że od dziś fani piłki nożnej na całym świecie mogą zatopić się w fantastycznej rozgrywce”.

Pro Evolution Soccer 2017 jest już w sprzedaży i kosztuje na konsole 259,90 złotych, na konsole PS3 i Xbox 360 199,90 złotych natomiast na PC 199,99 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież