ZTE Axon 7 mini – smartfon dla maniaków muzyki

W ofercie firmy ZTE pojawił się nowy smartfon oznaczony symbolem Axon 7 mini. Urządzenie zaliczane jest do segmentu premium. Smartfon charakteryzuje się bardzo dobrą jakością dźwięku czego potwierdzeniem są profesorowie z Konserwatorium Muzycznego Golden Ears, którzy czuwali nad całym projektem. Głośniki znajdują się po dwóch stronach ekranu.

Smartfon Axon 7 mini to także dźwięk przestrzenny Dolby Atoms, wzmacniacz Asahi Kasei oraz 5,2-calowy wyświetlacz AMOLED. Obudowa smartfona została wykonana w całości z metalu, a inspiracją dla projektantów były sportowe wersje samochodów BMW. Na wyposażeniu smartfona znajdziemy również czytnik linii papilarnych, który znajduje się na tylnym panelu urządzenia. Warto również dodać, że ZTE Axon 7 mini można obsługiwać w rękawiczkach lub mokrymi palcami.

Sercem całej konstrukcji jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 617, który jest zarządzany przez system operacyjny Google Android 6.0.1 Marshmallow. Główny aparat wykona zdjęcia w rozdzielczości 16 Mpix natomiast drugi w jakości 8 Mpix. System ma do dyspozycji 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB przestrzeni na dane. W przypadku niewystarczającej przestrzeni można ją rozszerzyć za pośrednictwem karty pamięci microSD do 128 GB. ZTE Axon 7 mini obsługuje dwie karty SIM, a akumulator o pojemności 2705 mAh pozwala na 20 godzinne używanie bez żadnych przerw.

Smartfon ZTE Axon 7 mini wykorzystuje technologię Quick Charge, która pozwala przez 30 minut naładować połowę pojemności akumulatora.

ZTE Axon 7 mini można już kupić w sklepach RTV Euro AGD w cenie 1319 złotych.

Comments powered by CComment