Asus Transformer 3 Pro T303UA – komputer do wszystkiego

Na polskim rynku pojawił się kolejny komputer, który aspiruje do bycia wszechstronnym. Nowy model firmy Asus został oznaczony symbolem Transformer 3 Pro T303UA. Jak podaje producent urządzenie zostało wyposażone w bardzo mocne podzespoły i jest wstanie współpracować z wieloma peryferiami. W zestawie znajduje się również rysik Asus Pen, który ułatwi pracę osobom zajmującym się, np. rysowaniem.

Na pokładzie znajdziemy procesor Intel Core i7 szóstej generacji oraz 16 GB pamięci RAM. Ponadto producent montuje dysk o pojemności 1 TB PCIe x4. Obraz jest wyświetlany na matrycy o przekątnej 12,6-cala. Obudowa komputera została wykonana ze stopu magnezowo-aluminiowego, co przekłada się na większą odporność przy upadkach i różnego rodzaju przypadkowych uderzeniach.

Kąty widzenia w Asus Transformer 3 Pro T303UA wynoszą 178 stopni, a obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 2880x1920 pikseli. Całość kontrolowana jest przez system operacyjny Microsoft Windows 10. Cena nowego modelu od Asusa to 5999 złotych.

Comments powered by CComment