W ofercie firmy Razer pojawił się pad oznaczony symbolem Raiju. Urządzenie skierowane jest głównie do osób, które pasjonują się e-sportem. Wśród możliwości jakie oferuje Razer Raiju znajdziemy pełną personalizację ustawień kontrolera czy też ergonomiczny kształt, który sprawdzi się podczas wielogodzinnych rozgrywek. Pad powstał przy współpracy Sony i czołowych zawodników e-sportu.

Na wyposażeniu Razer Raiju znajdziemy dodatkowe bumpery i triggery. Wspomniane rozwiązanie korzystają z technologii Hyperesponse, co przekłada się na dużą precyzję działania oraz możliwość wyczucia wciskanych przycisków.

Razer Raiju posiada także możliwość zablokowania triggerów, co może przydać się w przypadku kiedy gracz chce strzelać ogniem ciągłym. Dodatkowo pad posiada czteroprzyciskowy panel pozwalający na przełączanie się pomiędzy profilami sprzętu, wyciszanie mikrofonu czy też regulację głośności.

W zestawie wraz z padem znajduje się trzy metrowy kabel USB-Mikro oraz futerał, który zapewni ochronę podczas transportu.