Smartfon Bluboo Picasso – nowy model z 4G

Na rynku pojawił się kolejny smartfon. Tym razem jest to Bluboo Picasso. Urządzenie zostało wyposażone w łączność 4G, nową lepszą jednostkę obliczeniową oraz lepszy aparat w stosunku do poprzedniej wersji smartfona. Sercem konstrukcji jest procesor MediaTek MT6735 wyposażony w cztery rdzenie Cortex-A53. Ponadto smartfon posiada bardzo nowoczesny wygląd.

Bluboo Picasso posiada wyświetlacz IPS o przekątnej 5-cali. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 1280x720 pikseli. Za generowanie obrazu odpowiada układ Mali-T720MP2. Całość jest wspierana przez 2 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna na dane to 16 GB, którą standardowo można powiększyć za pośrednictwem karty pamięci microSD o kolejne GB. Bardzo istotną informacją jest obsługa dwóch kart MicroSIM. Cała specyfikacja techniczna jest obsługiwana przez system operacyjny Google Android 6.0 Marshmallow.

Smartfon Bluboo Picasso posiada dwa aparaty. Jeden z nich montowany na tylnym panelu wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 13 Mpix natomiast drugi montowany na przednim panelu wykona zdjęcie w maksymalnej rozdzielczości 8 Mpix. Za zasilanie odpowiedzialna jest bateria o pojemności 2800 mAh.

Obudowa smartfona została wykonana ze szczotkowanego aluminium i poliwęglanów. Bluboo Picasso został wyceniony na 499 złotych. Do wyboru są kolory: czarny, biały lub złoty. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież