NZXT Noctis 450 ROG – nowa obudowa zaprezentowana na CES 2017

Na targach CES 2017 firma NZXT zaprezentowała nową obudowę, która powstała przy współpracy z firmą Asus. Obudowa została oznaczona symbolem Noctis 450 ROG. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy podświetlenie Aura, które pojawiło się dzięki uzyskaniu certyfikatu Republic of Gamers. Obudowa charakteryzuje się nieco wyższą ceną niż standardowe wykonanie.

Obudowa komputerowa NZXT Noctis 450 ROG zaliczana jest do standardu midi tower. Wewnątrz zamontujemy płytę główną w standardzie Mini-ITX, Micro ATX oraz ATX. Materiały, z których została wykonana obudowa to plastik oraz stal. Noctis 450 ROG pozwala na zamontowanie sześciu nośników w formacie 3,5” oraz ośmiu 2,5”. Jeśli chodzi o karty rozszerzeń to producent zdecydował się na 7 wolnych slotów.

System chłodzenia w NZXT Noctis 450 ROG może mieć maksymalnie 180 mm wysokości. W standardzie znajdziemy trzy wentylatory o średnicy 120 mm oraz jeden o średnicy 140 mm na tyle. Wspomniany certyfikat przekłada się na podświetlenie LED przycisku Power oraz logo NZXT. Oprócz tego w obudowie znajdują się dwa paski LED i podświetlenie na dole obudowy.

Obudowa NZXT Noctis 450 ROG pojawi się w sprzedaży w lutym bieżącego roku w cenie 200 złotych więcej niż standardowa konstrukcja.

Comments powered by CComment