Głośniki komputerowe Creative T100 – bezprzewodowo i stylowo

Firma Creative wprowadziła dzisiaj do oferty nowe głośniki komputerowe. Producent oznaczył je symbolem T100. Głośniki charakteryzują się niewielką formą i możliwością podłączenia w trybie bezprzewodowym dzięki technologii Bluetooth. W skład T100 wchodzą popularne głośniki T20 i T40, które oferują wysokiej jakości dźwięk.

Niewielki rozmiar Creative T100 nie wskazuje na wysoką jakość dźwięku jaka z nich płynie. Dla lepszego brzmienia wykorzystywana jest technologia BasXPort oraz pełnozakresowy przetwornik 2,75-cala. Ponadto na pokładzie T100 znajdziemy cyfrowy wzmacniacz. Moc oferowana przez głośniki to 40 W RMS, a przy mocniejszym uderzeniu muzyki głośniki potrafią nawet zagrać z mocą 80 W.

Tak jak na wstępie napisaliśmy głośniki Creative T100 dysponują łącznością Bluetooth 5.0, wejście AUX 3,5 mm, wejściem optycznym i odtwarzaczem USB FLAC. Całości dopełnia pilot, który pozwala na regulacje tonów wysokich i niskich czy też wybranie trybu w jakim mają pracować głośniki. Możemy przejść z tryb gier, koncertu, kina i muzyki.

Głośniki komputerowe Creative T100 zostały wycenione na 529,99 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież