Monitor iiyama ProLite XUB2492HSU-B1 i ProLite T2453MIS-B1 – nowości w ofercie

W ofercie firmy iiyama pojawiły się dwie nowości biznesowe w postaci monitorów. Pierwszym z nich jest urządzenie oznaczone symbolem ProLite XUB2492HSU-B1 natomiast drugi to model z obsługą dotyku ProLite T2453MIS-B1. Model z X został wyposażony w 24-calową matrycę IPS o rozdzielczości FULL HD natomiast drugi z T w symbolu w również w ten sam rozmiar matrycy o tej samej rozdzielczości.

Zacznijmy od modelu XUB2492HSU-B1. Monitor nie posiada ramek, co jest idealnym rozwiązaniem do pracy w trybie tzw. dual screen. Ponadto panel można regulować w górę i w dół. Wspomniana matryca IPS bardzo dobrze odwzoruje kolory, ale również pozwoli na pracę przy większych kątach widzenia. Na pokładzie znajdziemy także wbudowane głośniki i standard VESA, który pozwoli zawiesić ekran na uchwycie. Monitor został wyceniony na 949 złotych.

Drugim urządzeniem od iiyamy jest monitor ProLite T245MIS-B1, który jest wstanie obsługiwać dotyk w 10 punktach jednocześnie. Ponadto T245MIS-B1 jest wstanie obsłużyć rysik. Matryca posiada wystarczający kontrast, aby móc wyświetlić obraz nawet w nasłonecznionym miejscu. Tak jak i poprzednik T2453MIS-B1 jest zgodny ze standardem VESA i pozwala na zastosowanie uchwytu. Sygnał do monitora dostarczymy za pośrednictwem interfejsu HDMI i DP, analogowym VGA i USB. Monitor został wyceniony na 1590 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież