Słuchawki bezprzewodowe Thermaltake Argent H5 RGB Wireless

W ofercie firmy Thermaltake pojawiły się nowe słuchawki bezprzewodowe. Producent oznaczył je symbolem Argent H5 RGB Wireless. Headset skierowany jest głównie do graczy i to nie w Polsce, gdyż w naszym kraju marka jest mniej rozpoznawalna jednak warto o niej wspomnieć. Firma Thermaltake produkuje także takie akcesoria jak klawiatury i myszy.

Słuchawki obsługują rozwiązanie przestrzenne 7.1 – DTS Headphone: X 2.0. Dodamy, że słuchawki pracują nie tylko w trybie bezprzewodowym, ale również w trybie przewodowym po podłączeniu standardowego złącza 3.5 mm jack.

Na pokładzie słuchawek Thermaltake Argent H5 RGB Wireless znajdziemy przetworniki 40 mm, które grają w zakresie od 20 do 40 KHz, impedancja wynosi 32 omy. Akumulator zastosowany w słuchawkach pozwoli na 19 godzin nieprzerwanej pracy. W przypadku, kiedy mamy uruchomione podświetlenie będziemy się cieszyli 10 godzinami pracy.

Firma będzie oferowała jedynie czarną wersję kolorystyczną z wykończeniem ze skóry PU wypełnioną pianką zapamiętującą kształt. Sterowanie Thermaltake Argent H5 RGB Wireless zostało umieszczone na krawędziach nauszników. W tym samym miejscu znajduje się złącze 3,5 mm do podłączenia odczepianego mikrofonu. Waga słuchawek wynosi 410 gramów i są one kompatybilne zarówno z architekturą PC jak i Mac. Sprawdzą się doskonale w połączeniu z konsolami Xbox, PlayStation i Nintendo Switch.

Całości dopełnia dedykowane oprogramowanie, które umożliwia zarządzanie efektami świetlnymi i ustawieniami dźwięku.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież