Słuchawki dla graczy KFA2 SONAR-04 – nowość w ofercie

Oferta producenta KFA2 powiększa się o kolejny headset dla graczy. Producent oznaczył go symbolem SONAR-04. Po zakupie będziemy mogli skorzystać z podświetlenia RGB oraz dźwięku przestrzennego 7.1. Ponadto na pokładzie znajdzie się także mikrofon oraz wysokiej jakości materiały, z których firma KFA2 wykonała słuchawki.

Nauszniki w słuchawkach zostały pokryte skórą ekologiczną natomiast pałąk został wzmocniony metalową szyną, co ma się przełożyć na dużą większą wytrzymałość. Producent pomyślał także o osobach, które spędzają ze słuchawkami na głowie długie godziny. W celu zwiększenia komfortu zastosowano regulowaną opaskę oraz nauszniki z gąbki zapamiętującej kształt głowy użytkownika.

Wspomniane wcześniej podświetlenie RGB można wyłączyć z poziomu słuchawek w razie konieczności. Takie rozwiązanie jest szybsze i wygodniejsze. Na sam koniec kilka słów dotyczących mikrofonu. W KFA2 SONAR-04 zastosowano mikrofon dookólny zamontowany na stałe, ale na elastycznym przewodzie. Dzięki niemu możemy prowadzić rozmowy zarówno prywatne jak i służbowe.

Słuchawki dla graczy KFA2 SONAR-04 są już dostępne w sprzedaży w cenie 129 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież