Razer Seiren BT, Audio Mixer i Razer Key Light Chroma – niezbędny sprzęt do streamowania

Znany amerykański producent sprzętu komputerowego firma Razer powiększyła swoją ofertę o nowy sprzęt do streamowania. Portfolio jest większe o mikrofon Razer Seiren BT, mikser Audio Mixer oraz lampę Razer Key Light Chroma. Dwa ostatnie elementy nowego wyposażenia skierowane są do osób streamujących stacjonarnie. Mikrofon Razer Seiren BT sprawdzi się także u mobilnych streamerów.

Mikrofon Razer Seiren BT umożliwia połączenie się ze smartfonem lub innym urządzeniem mobilnym za pośrednictwem technologii Bluetooth. Mikrofon jest przypinany, a jego próbkowanie wynosi 48 kHz a waga – 16 g. Wśród funkcji znajdziemy inteligentne odszumianie, które w przypadku prowadzenia nagrań na zewnętrz ma kluczowe znaczenie w odsiewaniu zbędnych dźwięków. Ponadto firma przygotowała aplikację mobilną o nazwie Razer Streaming Mobile, która z kolei pozwala na redukcję tonów wysokich i niskich. Bateria posiada pojemność 140 mAh, co pozwala na 6 godzin pracy. Producent dokłada do zestawu wiatrochrony.

Kolejnym urządzeniem, które pojawiło się w ofercie firmy Razer to mikser Audio Mixer. Mikser to niewielkie urządzenie czterokanałowe, które dzięki dołożonemu oprogramowaniu pozwala na sterowanie dźwiękiem podczas prowadzenia streamu. Użytkownik może sterować głośnością kilku źródłem jednocześnie czy też dodawać efekty głosowe dla podniesienia atrakcyjności transmisji. Mikser obsługuje złącze XLR, liniowe wejście i wyjście TRS, optyczne TOS i inne.

Trzecim urządzeniem, które znajduje się w ofercie to lampa Razer Key Light Chroma. Lampa umożliwia skorzystanie z możliwości jakie oferuje Razer Chroma RGB. Urządzenie jest wstanie wyświetlić 16,8 miliona kolorów. Widzowie oglądający transmisję mogą sterować odświetleniem wstawiając emotikony, powiadomienia i inne emocje wyrażane na czacie. Temperatura bieli mieści się w zakresie 3000-7000K i emituje światło 2800 lumenów. Lampa Razer Key Light Chroma obsługuje łączność WiFi i Bluetooth.

Mikrofon Razer Seiren BT został wyceniony na 110 euro, mikser Audio Mixer na 260 euro, a lampa Razer Key Light Chroma na 300 euro.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież