Xiaomi Watch S1, S1 Active, Buds 3 i 3T Pro – nowe zegarki i słuchawki od chińczyków

Wraz z premierą smartfonów premierę miały nowe zegarki i słuchawki od Xiaomi. Producent zaprezentował zegarki Watch S1 oraz S1 Active. W przypadku słuchawek firma zaprezentowała modele Xiaomi Buds 3 oraz Buds 3T Pro. Jak podaje producent zegarki mają wytrzymywać na jednym ładowaniu do 12 dni. Słuchawki zaś zostały wyposażone w ANC i będą działały do 7 godzin.

Zegarek Xiaomi Watch S1 został wyposażony w kopertę ze stali nierdzewnej, a wyświetlacz jest chroniony przez szafirowe szkło natomiast pasek został wykonany ze skóry. W przypadku modelu Watch S1 Active został wyposażony w gumowy pasek, który bardziej sprawdzi się podczas uprawniania sportu. Wspólną cechą Watch S1 i Watch S1 Active jest wodoszczelność do 5 ATM. Model ze skórzanym paskiem dysponuje bezprzewodowym ładowaniem. Model Active niestety taką technologią nie dysponuje. Ponadto oba zegarki dysponują Bluetooth 5.2, NFC, asystentem głosowym, mikrofonem, głośnikiem, czujnikiem SpO2 i GPS. Dodatkowo użytkownik może wybrać jedną z 117 rodzajów aktywności.

Przyszedł czas na słuchawki. Xiaomi Buds 3 i 3T Pro zostały wyposażone w aktywną redukcją szumów. W przypadku modelu Pro dostępne jest także ANC adaptacyjne. Ponadto słuchawki dysponują bezprzewodowym ładowaniem oraz możliwością podłączenia więcej niż jednego urządzenia jednocześnie. Model Xiaomi 3T Pro kosztuje nieco więcej z tytułu obecności funkcji Dimensional audio, która zapewnia 360 stopniowy dźwięk przestrzenny. W tym, że modelu znajduje się także funkcja śledząca ruch głowy użytkownika, a detale dźwiękowe dzięki niej pozostają na swoim miejscu.

Na koniec jeszcze ceny:

  • Zegarek:
    • Xiaomi S1 – 264 euro
    • Xiaomi S1 Active – 199 euro
  • Słuchawki:
    • Xiaomi Buds 3 – 129 euro
    • Xiaomi Buds 3T Pro – 169 euro

Comments powered by CComment