Na rynku pojawiły się kolejne słuchawki skierowane do graczy. Firma Zalman oznaczyła słuchawki symbolem ZM-HPS700W i nie wyposażyła ich w podświetlenie LED RGB. Wydawać by się mogło, że to jakaś pomyłka, ale należy brać pod uwagę, że nie każdy lubi słuchawki z różnego rodzaju wodotryskami takimi jak podświetlenie LED.

Słuchawki Zalman ZM-HPS700W posiadają 50-mm przetworniki, które pracują w zakresie od 20 Hz do 20 KHz. Ponadto ZM-HPS700W umożliwiają odtwarzanie dźwięku 7.1. Nauszniki słuchawek zostały pokryte oddychającą tkaniną, a ich waga wynosi 290 g.

Ładowanie słuchawek odbywa się za pośrednictwem przewodu USB-C i USB-A na drugim końcu. Jak podaje producent słuchawki są wstanie działać do 12 h. W przypadku, kiedy słuchawki się rozładują można je w bardzo szybki sposób podłączyć do dostarczonego przewodu i używać dalej. Tak jak wspomnieliśmy na początku słuchawki są wieloplatformowe i współpracują z PC, Mac, PlayStation i Xbox.

Firma Zalman wyposażyła ZM-HPS700W w trzy tryby: gry, muzyka i transmisje na żywo. Na koniec dodamy, że słuchawki posiadają także odczepiany mikrofon.

Słuchawki Zalman ZM-HPS700W zostały wycenione na około 300 złotych.