PocketBook wprowadza do swojej gamy produktów nową innowację - PocketBook InkPad Eo. Ten wydajny e-notes, wyposażony w 10,3-calowy ekran E Ink Kaleido™ 3, oraz zasilany systemem Android 11, oferuje użytkownikom nowe możliwości w pracy, nauce i rozrywce.

InkPad Eo wyróżnia się nie tylko potężnym 8-rdzeniowym procesorem, ale także dużym, kolorowym ekranem, wbudowanym aparatem, głośnikiem stereo i podświetleniem SMARTlight. Dostępny w kolorach metalicznego szarego i miedzianego, na polskim rynku będzie dostępny wyłącznie w wersji Mist Grey.

PocketBook InkPad Eo 500px min

Ekspert od pisma ręcznego i robienia notatek, Maksym Zhelezniak, podkreśla, że InkPad Eo z rysikiem PocketBook to idealne narzędzie do odręcznych notatek, rysowania i wielu kreatywnych lub rutynowych zadań. Duży ekran pozwala na wygodne tworzenie treści, a możliwość doboru kolorów dodaje nowych wymiarów do pracy.

InkPad Eo wyposażony jest również w aparat, co umożliwia użytkownikom łatwe robienie zdjęć i dodawanie do nich odręcznych komentarzy lub szkiców. Dzięki temu funkcja ta może być pomocna w planowaniu wnętrz domów czy projektowaniu krajobrazu.

Urządzenie umożliwia również łatwe udostępnianie notatek i plików za pośrednictwem funkcji Send-by-Email oraz udostępnianie plików za pomocą Wi-Fi na inne urządzenia.

Duży, kolorowy i bezpieczny dla oczu ekran E Ink Kaleido™ 3 zapewnia użytkownikom wyjątkowe wrażenia z czytania i oglądania. InkPad Eo oferuje także szereg dodatkowych funkcji, takich jak SMARTlight, regulacja temperatury barwowej ekranu, oraz system operacyjny Android 11, umożliwiający dostęp do szerokiej gamy aplikacji do czytania, pisania odręcznego i edytowania tekstu.

PocketBook InkPad Eo to nie tylko e-notes, to kompleksowe narzędzie, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.