Zapewnij sobie zwycięstwo na polu gry dzięki nowemu monitorowi MSI MPG 274URF QD. Wyposażony w panel Rapid IPS o częstotliwości odświeżania 160 Hz oraz czasie reakcji zaledwie 0,5 ms (GtG, min.), oferuje wysoką rozdzielczość UHD (3840 × 2160 pikseli) oraz technologię Adaptive-Sync. Monitor ten gwarantuje nie tylko przewagę nad rywalami, ale również niezwykle ostry i płynny obraz bez przycięć.

MSI MPG 274URF QD został zaprojektowany z myślą o wymagających graczach, oferując kombinację cech, które sprawdzą się zarówno w dynamicznych strzelankach, jak i grach AAA, które zachwycają oprawą graficzną. Monitor oferuje większą powierzchnię roboczą, co podnosi produktywność użytkowników, szczególnie w zastosowaniach biurowych. Dzięki bardzo niskiemu czasowi reakcji plamki (zaledwie 0,5 ms), obraz pozostaje ostry nawet podczas szybkich akcji, co pozwala na szybsze podejmowanie decyzji i zapewnia większą precyzję w grach.

MSI MPG 274URF QD

Monitor MSI MPG 274URF QD wykorzystuje technologię FreeSync Premium, która zapobiega rozrywaniu ekranu i niweluje przycięcia, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się płynnym obrazem. Technologia Quantum Dot zapewnia szerszy gamut kolorów i paletę ponad miliarda barw, a certyfikat VESA DisplayHDR 400 potwierdza obsługę technologii HDR.

Kluczowe funkcje monitora MSI MPG 274URF QD

Funkcja

Opis

Częstotliwość odświeżania

160 Hz

Czas reakcji

0,5 ms (GtG, min.)

Rozdzielczość

UHD (3840 × 2160 pikseli)

Technologia

Adaptive-Sync, Quantum Dot, FreeSync Premium

Certyfikat HDR

VESA DisplayHDR 400

Porty

HDMI 2.1, USB typu C z obsługą trybu DisplayPort Alt i ładowaniem do 65 W

Dodatkowe funkcje

MSI SpectrumBar, Gaming Intelligence, aktualizacja firmware'u, przełącznik KVM, tryb konsolowy, AI Vision

Dodatkowe funkcje monitora

  • MSI SpectrumBar: Miękkie, rozproszone światło synchronizowane z innymi urządzeniami gamingowymi zgodnymi z technologią Mystic Light.
  • Gaming Intelligence: Aplikacja umożliwiająca łatwą konfigurację monitora za pomocą klawiatury i myszy, z opcjami skrótów klawiszowych.
  • Aktualizacja firmware'u: Możliwość samodzielnej aktualizacji oprogramowania przez złącze USB.
  • Przełącznik KVM: Umożliwia kontrolowanie kilku urządzeń za pomocą jednego zestawu klawiatury, myszy i monitora MSI.
  • Tryb konsolowy: Obsługuje interfejs HDMI 2.1, VRR, ALLM i CES.
  • AI Vision: Zwiększa jasność i nasycenie kolorów, ujawniając szczegóły w ciemnych obszarach ekranu.

MSI MPG 274URF QD

Monitor MSI MPG 274URF QD dostępny będzie w polskim sklepie x-kom w sugerowanej cenie 2299 zł. Dzięki ergonomicznym funkcjom i szerokiemu zestawowi portów, ten monitor spełnia oczekiwania zarówno graczy, jak i profesjonalistów.