Meizu Pro Plus i M3X – nowe phablety a ciekawej specyfikacji

W ofercie firmy Meizu pojawiły się dwa nowe phablety. Producent oznaczył je symbolem Pro Plus oraz M3X. Meizu wyposażył oba modele w bardzo mocne podzespoły. Urządzenia charakteryzują się wysoką, jakością zastosowanych materiałów oraz nowoczesnym wyglądem. Wśród materiałów znajdziemy aluminium i szkło.

Meizu M3X został wykonany, tak jak już wspominaliśmy, z aluminium i szkła. Pod maską znajdziemy ośmiordzeniowy procesor MediaTek helio P20 oraz układ graficzny Mali-T880MP2. Procesor jest wspierany przez 3 lub 4 GB pamięci RAM LPDDR4. Dane zapiszemy w pamięci o pojemności 32 lub 64 GB natomiast zdjęcia wykonamy za pomocą aparatu o rozdzielczości 12 Mpix. Za zasilanie odpowiedzialna jest bateria o pojemności 3200 mAh. Producent zastosował wyświetlacz o przekątnej 5,5-cala i rozdzielczości FULL HD.

Jeśli chodzi o model Meizu Pro Plus to producent zdecydował się na zastosowanie układu Exynos 8890 z ośmioma rdzeniami oraz układu graficznego Mali-T880MP12. Dodatkowo pod maską znajdziemy 4 GB pamięci RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci masowej. Zdjęcia wykonamy aparatem o rozdzielczości 3400 mAh. Zasilanie zapewniane jest przez baterię o pojemności 3400 mAh. Obraz wyświetlany jest na wyświetlaczu o przekątnej 5,7-cala w rozdzielczości 2560x1440 pikseli.

Zarówno Meizu Pro Plus jak i M3X pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież