Funkcja Birdwatch do walki z dezinformacją na Twitterze!

Twitter

Nieprawdziwe informacje, które pojawiają się na Twitterze jak i w całym Internecie są zmorą wielu administratorów. W związku z tym serwis społecznościowy Twitter postanowił uruchomić nową funkcję, która została nazwana Birdwatch. Funkcja będzie walczyła z fakenewsami. Na chwilę obecną nowy pomysł jest jeszcze testowany.

Fury Skyraider – klawiatura dla graczy

Fury Skyraider

Pod marką Fury ukazała się nowa klawiatura skierowana do graczy. Urządzenie zostało oznaczone symbolem Skyraider i charakteryzuje się niewielką ceną. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy podświetlenie klawiszy oraz specjalnie zaprojektowany uchwyt na tablet lub smartfon. Ponadto klawiatura Fury Skyraider dysponuje mechanizmem anti-ghostingu.

Ładowarka Hama z technologią Power Delivery i Qualcomm Quick Charge 3.0

Ładowarka Hama

W ofercie firmy Hama pojawiła się nowa ładowarka do smartfonów. Producent chwali się zastosowanymi technologiami w postaci Power Delivery i Qualcomm Quick Charge 3.0. Ponadto ładowarka została wyposażona w złącze USB-C oraz w diodę LED informującą o pracy ładowarki. Ładowarka dysponuje również szeregiem zabezpieczeń.

Wzmacniacz sygnału WiFi Mercusys ME30 – nowość w ofercie

Wzmacniacz sygnału WiFi Mercusys ME30

W ofercie firmy Mercusys pojawił się nowy wzmacniacz sygnału WiFi. Urządzenie zostało oznaczone symbolem ME30. Wzmacniacz WiFi Mercusys ME30 pracuje w najpopularniejszym standardzie AC1200. Przekłada się to na możliwość osiągniecia transmisji danych na poziomie do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz natomiast w 2.4 GHz na poziomie 300 Mb/s.

Monitory NEC MultiSync EA242F i NEC MultiSync EA272F – nowość w ofercie

NEC MultiSync EA242F

W ofercie firmy Nec pojawiły się dwa nowe monitory jednoprzewodowe do domu i biura. Producent oznaczył je symbolem MultiSync EA242F i MultiSync EA272F. Pierwszy z nich został wyposażony w matrycę o przekątnej 24-cali natomiast drugi w matrycę o przekątnej 27-cali. Zarówno model EA242F jak i EA272F zostały wyposażone w port USB-C, który pozwala na dostarczenie dźwięku, zasilania i obrazu w jednym przewodzie.