Wielki Amazon już uruchomiony w Polsce!

Amazon

Gigant wystartował także w Polsce. Amerykańska spółka Amazon uruchomiła w dniu dzisiejszym polską wersję swojego sklepu. Od dzisiaj mieszkańcy naszego kraju mogą kupić ponad 100 milionów artykułów pochodzących z całego świata. Amazon zdecydował się na wykorzystanie dwóch serwisów pośredniczących w płatnościach za zakupy.

Gigabitowy router TP-Link TL-ER7206 – nowość w ofercie

Gigabitowy router TP-Link TL-ER7206

W ofercie firmy TP-Link pojawił się router VPN oznaczony symbolem TL-ER7206. Urządzenie skierowane jest do małych i średnich firm. Zastosowanie routera TP-Link TL-ER7206 zapewni bezpieczeństwo połączenia i transferu danych. Ponadto idealnie sprawdzi się do zdalnego dostępu do danych firmowych. Na pokładzie znajdziemy m.in. gigabitowy port SFP WAN.

Składany smartfon Huawei Mate X2 – nowość w ofercie

Składany smartfon Huawei Mate X2

Chiński producent zaprezentował trzeci już składany smartfon. Oznaczył go symbolem Mate X2. Smartfon został wyposażony w dwa ekrany. Pierwszy z nich o przekątnej 6,45-cala w proporcjach 21:9 natomiast drugi ekran posiada 8-cali w proporcjach 8:7,1. Każdy z ekranów pracuje z częstotliwością 90 Hz i dysponuje rozdzielczością 2K+.

Obudowa komputerowa Fractal Design Meshify 2 Compact – mały może dużo?

Fractal Design Meshify 2 Compact

Portfolio firmy Fractal Design powiększyło się o nowy model obudowy komputerowej, która otrzymała symbol Meshify 2 Compact. Jak podaje producent cała konstrukcja została pozbawiona jakichkolwiek śrub. Kupujący będzie miał do wyboru dwie opcje. Całość wykonaną ze stali lub połączenie szkła hartowanego ze stalą. W tym przypadku ze szkła jest wykonana ściana boczna obudowy.

Kamera internetowa Razer Kiyo Pro – nowość w ofercie

Kamera internetowa Razer Kiyo Pro

Firma Razer zaprezentowała nową kamerę internetową. Nowy model otrzymał symbol Kiyo Pro. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy możliwość kręcenia materiałów w jakości FULL HD 60 kl./s czy też wbudowany mikrofon stereo. Jak podaje producent w Razer Kiyo Pro zastosowano wysokiej klasy adaptacyjną matrycę światłoczułą.