Głośnik bezprzewodowy Astell&Kern ACRO BE100 – styl i brzmienie w jednym

Astell&Kern ACRO BE100

W ofercie firmy Astell&Kern pojawił się głośnik bezprzewodowy wykorzystujący technologię Bluetooth do komunikacji. Urządzenie zostało oznaczone symbolem ACRO BE100. Jak informuje producent wieloletnie doświadczenie koreańskiej firmy pozwoliło skonstruować głośnik oferujący znakomite brzmienie wypełniające całe pomieszczenie. W BE100 zastosowano wysokiej klasy 32-bitowy przetwornik audio.

Facebook zapłaci milionom Brytyjczyków odszkodowanie?

Logo Meta

W Wielkiej Brytanii niebawem rozpocznie się proces przeciw właścicielom Facebooka. Jak podaje ekspertka ds. konkurencji dr Liza Lovdahl Gormsen niegdyś Facebook, a aktualnie Meta wykorzystywała swoją pozycję lidera na rynku i uzyskała dzięki temu gigantyczne zyski. Wspomniana wyżej ekspertka dodaje, że Meta wykorzystała dane około 44 milionów Brytyjczyków.

Niszczarka Hama Premium Auto M120 – zniszczy prawie wszystko

Niszczarka Hama Premium Auto M120

W ofercie firmy Hama pojawiła się niszczarka na dokumenty. Niemiecki producent oznaczył ją symbolem Premium Auto M120. Pojemnik na ścinkę posiada 25 litrów pojemności, a sama niszczarka jest wstanie poradzić sobie nawet z plastikowymi kartami. W skład wyposażenia wchodzi specjalny podajnik na papier. O pracy M120 poinformują nas kontrole diody LED.

Telefon dla seniora myPhone Halo A – nowość w ofercie

myPhone Halo A

Portfolio firmy myPhone powiększyło się o nowy model telefonu dla seniorów. Urządzenie zostało oznaczone symbolem Halo A. Producent wyposażył telefon w ekran o wielkości 1,77 – cala oraz w przycisk bezpieczeństwa SOS, który można zaprogramować. Ponadto pojemna bateria myPhone Halo A pozwoli prowadzić rozmowy do 4,5 godziny.

Master XP zorganizuje turniej Master Cup Community

Master Cup Community

Marka Master XP należąca do firmy Cooler Master oferuje graczom platformę, która pozwala na zdobywanie doświadczenia w ulubionych tytułach. Organizowane turnieje Master Cup koncentrują się na tzw. casualowych graczach, a oni z kolei mogą podnieść swój poziom jednocześnie czerpiąc radość z przyjaciółmi. Turnieje z serii Master Cup Community obejmują kilka kategorii gier.

Wentylatory komputerowe Deepcool FC120 A-RGB – co nowego?

Wentylatory komputerowe Deepcool FC120 A-RGB

Katalog produktów firmy Deepcool powiększył się o nowe wentylatory oznaczone symbolem FC120 A-RGB. Wentylatory posiadają średnicę 120 mm, a śmigła zostały osadzone na łożyskach HDB. Prędkość wirowania śmigieł zaczyna się od 500 obrotów na minutę, a kończy na 1800 obrotach na minutę. Maksymalny hałas jaki są wstanie wygenerować wentylatory wynoszą 28 decybeli.

Obudowy komputerowe Deepcool CK500 i CK560 – nowość w ofercie

Deepcool CK500

Portfolio firmy Deepcool powiększyło się tym razem o dwie nowe obudowy komputerowe, które zostały oznaczone symbolem CK500 i CK560. Model CK500 skierowany jest do osób doceniających minimalizm natomiast model CK560 to propozycja dla osób lubiących szerszą personalizacją. Obie obudowy są przestronne i przewiewne.

Myszy dla graczy Deepcool MG350 i MG510 – szybkie i wytrzymałe

Myszy dla graczy Deepcool MG350

Firma Deepcool zaprezentowała dwie nowe myszki dla graczy. Urządzenia zostały oznaczone symbolem MG350 i MG510. W przypadku modelu MG350 z komputerem połączymy się przewodowo natomiast model MG510 to rozwiązanie dla osób preferujących połączenie bezprzewodowe. W obu konstrukcjach producent zastosował sensory PixArt o wysokiej rozdzielczości. Ponadto Deepcool zastosował przełączniki firmy Omron.

Mysz bezprzewodowa Logitech Signature M650 – nowość w ofercie

Mysz bezprzewodowa Logitech Signature M650

Firma Logitech zaprezentowała nową mysz skierowaną zarówno do osób leworęcznych jak i praworęcznych. Mysz została oznaczona symbolem Signature M650 i M650 L. Producent zastosował przewijanie SmartWheel, które gwarantuje cichą pracę i wysoki komfort na co dzień. Połączenie z komputerem można uzyskać za pośrednictwem technologii Bluetooth lub odbiornika USB Logi Bolt.

Obudowa komputerowa Genesis Irid 505 White ARGB – nowość w ofercie

Obudowa komputerowa Genesis Irid 505 White ARGB

W ofercie firmy Genesis pojawiła się nowa obudowa komputerowa. Producent oznaczył ją symbolem Irid 505 White ARGB. Dzięki zastosowaniu podświetlenia ARGB użytkownik obudowy ma możliwość personalizacji. W Irid 505 White ARGB można zmieniać kolory i styl iluminacji. Ponadto przód obudowy jest perforowany natomiast panel boczny został wykonany z szkła hartowanego.

Cyfrowe płatności coraz bliżej w Chinach

Flaga Chin

W najbliższym czasie Chiński bank centralny chce uruchomić aplikację, która pozwoli na transakcję bezgotówkową w postaci e-waluty. Chińska waluta w postaci elektronicznej istnieje już od 2014 roku. Chiński rząd przekazywał wirtualną walutę użytkownikom prowadząc specjalne loterie. Nadchodzi zmiana i administracja Xi Jinpinga przygotowała specjalny portfel e-CNY dla systemów Android i iOS.