Wideorejestrator samochodowy Xblitz Z9 – recenzja

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Z9

Na nasze redakcyjne biurko trafił kolejny wideorejestrator firmy Xblitz. Tym razem przyjrzymy się z bliska modelowi, który otrzymał symbol Z9. Xblitz Z9 to nowość w ofercie producenta, tak więc warto przyjrzeć się, co ciekawego napisaliśmy. W recenzji wypiszemy kilka plusów, jak i minusów. Dodamy również materiał wideo tak, abyście sami mogli zobaczyć z czym to się je. Zapraszamy do dalszej części.

Wideorejestrator samochodowy Xblitz GO se – recenzja

Wideorejestrator samochodowy Xblitz GO se

Wideorejestrator samochodowy Xblitz GO se trafił na nasze biurko. Jest to kolejny model, który dzięki uprzejmości firmy Xblitz możemy przetestować. W naszej recenzji przyjrzymy się jakości kręconego materiału, co zobaczycie na nagraniu oraz łatwości obsługi. Ponadto sprawdzimy również jakość wykonania Xblitz GO se. Zapraszamy do lektury.

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Trust – recenzja

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Trust

Na nasze redakcyjne biurko trafił kolejny wideorejestrator. Egzemplarz testowy przysłała firma Xblitz. W recenzji przyjrzymy się modelowi Trust. Jak podaje producent na swojej stronie internetowej wideorejestrator samochodowy Xblitz Trust to kamera, która budzi zaufanie. Czy tak jest w rzeczywistości możesz przeczytać w dalszej części naszej recenzji. Zapraszamy.