Wideorejestrator samochodowy Xblitz Z9 – recenzja

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Z9

Na nasze redakcyjne biurko trafił kolejny wideorejestrator firmy Xblitz. Tym razem przyjrzymy się z bliska modelowi, który otrzymał symbol Z9. Xblitz Z9 to nowość w ofercie producenta, tak więc warto przyjrzeć się, co ciekawego napisaliśmy. W recenzji wypiszemy kilka plusów, jak i minusów. Dodamy również materiał wideo tak, abyście sami mogli zobaczyć z czym to się je. Zapraszamy do dalszej części.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Wideorejestrator samochodowy Xblitz GO se – recenzja

Wideorejestrator samochodowy Xblitz GO se

Wideorejestrator samochodowy Xblitz GO se trafił na nasze biurko. Jest to kolejny model, który dzięki uprzejmości firmy Xblitz możemy przetestować. W naszej recenzji przyjrzymy się jakości kręconego materiału, co zobaczycie na nagraniu oraz łatwości obsługi. Ponadto sprawdzimy również jakość wykonania Xblitz GO se. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Trust – recenzja

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Trust

Na nasze redakcyjne biurko trafił kolejny wideorejestrator. Egzemplarz testowy przysłała firma Xblitz. W recenzji przyjrzymy się modelowi Trust. Jak podaje producent na swojej stronie internetowej wideorejestrator samochodowy Xblitz Trust to kamera, która budzi zaufanie. Czy tak jest w rzeczywistości możesz przeczytać w dalszej części naszej recenzji. Zapraszamy.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)